Muzika

2021.03.30 15:39

Dėl duomenų vagystės nukentėjusi grupė „Timid Kooky“ kviečia išgirsti naują dainą

LRT.lt2021.03.30 15:39

Grupė „Timid Kooky“ atskleidžia ketvirtą kūrinį iš būsimo minialbumo – šiandien pristato kurinį „Win Big, Lose It“. 

„Tai daina pagalbos šauksmui iššvokšti per sukąstus dantis. Pripažinti, kad esi pasiklydęs, nors pirmas rodei kelią. Suprasti, kad visiems piktai rodei pirštą, nors pirštas buvo smilius, ne didysis.

Pajusti pilną vystyklą netiesos ir pačiam jį išsikratyti. Išsituštinti netiesą ir pradėti dieną iš naujo”, – naują kūrinį pristato grupės nariai.

Nuo šiandien visose muzikos klausymo platformose skambantis „Win Big, Lose It“ – ketvirtas ir paskutinis singlas iš būsimo grupės minialbumo „Baby Be My Spiderman“. Jį grupė pristatys balandžio 20 dieną.

Minialbumą „Timid Kooky“ išleidžia su Didžiosios Britanijos muzikos kompanijos „The state51 Conspiracy“ pagalba. Albumo leidybą dalinai finansuoja asociacija AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Džiaugsmingą singlo išleidimo nuotaiką „Timid Kooky“ trijulei aptemdė vakar grupės feisbuko paskyrą neteisėtai pasisavinę programišiai iš Vietnamo. Kol tiriamos įvykio aplinkybės ir bandoma surasti bei nubausti paskyrą „nulaužusius” asmenis, grupės nariai kviečia jų veiklą sekti skaitmeninėse muzikos klausymo platformose ir kituose socialiniuose tinkluose.

Visus, norinčius išgirsti daugiau apie naują singlą, balandžio 20 dieną išleidžiamą minialbumą bei „hakerių“ išpuolį, „Timid Kooky” nariai šį vakarą, 19 val. kviečia susitikti grupės „Instagram“ paskyroje, kur tiesioginės transliacijos metu grupės nariai atsakys į visus klausytojų klausimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt