Muzika

2021.03.22 16:17

Išgirskite: festivalių rekordininku pramintas belgas Lost Frequencies pristato naują kūrinį

LRT.lt2021.03.22 16:17

Daugiausiai iki karantino koncertuojančia festivalių žvaigžde paskelbtas šokių muzikos kūrėjas Lost Frequencies su trenksmu pristato savo naująjį singlą „Rise“ ir bendradarbiavimo su leidykla „Sony Music“ pradžią. 

„Rise“ vaizdo klipo akimirkos jau spėjo išpopuliarėti ir yra mėgdžiojamos socialiniame tinkle „TikTok“. O kituose socialiniuose tinkluose pasirodė specialieji Lost Frequencies nuotraukų filtrai. Tai – tik dalis šio kūrybingo atlikėjo sumanymų. Žadama, kad netrukus apie šį belgą išgirsime dar daugiau.

Naujasis Lost Frequencies kūrinys prasideda žodžiais „It’s been a hard year“ („Buvo sudėtingi metai“) ir išauga iki pergalingų minčių apie visų nesėkmių įveikimą ir išgyvenamą pakilimą. „Rise“ – tarsi himnas geresniems laikams:

Tiesa, žymusis belgas įspūdingai įamžino ir karantinu pažymėtus 2020-uosius. Belgijos karališkuosiuose rūmuose, kuriose įprastai skamba klasika, jis garsiai užgrojo savo šokių muzikos hitus. Karantino metu atlikėjas iš rūmų bokšto grojo visam miestui.

Lost Frequencies koncertas iš Karališkųjų rūmų Briuselyje:

Belgo remiksuota kantri muzikos atlikėjo Eastono Corbino baladė „Are You With Me“ akimirksniu tapo pasauliniu hitu.

Lost Frequencies, kurios tikrasis vardas yra Felixas De Laetas, turėjo labai greitai pakeisti savo gyvenimą, kad galėtų ir kurti, ir staiga imti koncertuoti po visą pasaulį.

Iki pandemijos, 2019 m. jis buvo netgi paskelbtas daugiausia koncertuojančia festivalių žvaigžde. Lost Frequencies jau kartą lankėsi ir Lietuvoje – festivalyje „Granatos Live“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt