Muzika

2021.03.14 12:25

Pamatykite: naują klipą pristatanti JAV žvaigždė Miley Cyrus siunčia žinutę apie skiepus

LRT.lt2021.03.14 12:25

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus pristatė naują kūrinį „Angels Like You“, kurio vaizdo klipas buvo nufilmuotas išskirtiniame ir bene didžiausiame pastarojo laiko gyvo garso koncerte.

„Rašydama šią dainą, niekada nemaniau, kad pirmą kartą ją atliksiu ar šios dainos vaizdo klipe filmuosiuosi būtent tokiais laikais“, – prisipažino dainininkė.

Praėjus kone metams po to, kai pasaulis sustojo dėl koronaviruso protrūkio, M. Cyrus surengė pirmąjį gyvo garso koncertą, kuriame atliko „Angels Like You“. Visi koncerte dalyvavę žmonės – nuo COVID-19 paskiepyti sveikatos srities darbuotojai:

Savo išskirtinėje žinutėje M. Cyrus vėliau rašė: „Visi laukiame, kol galėsime ir vėl būti kartu. Tai gali nutikti greičiau nei manėme – vakcinos tampa vis labiau prieinamos. Kiekvienas iš mūsų gali padėti sustabdyti pandemiją pasiskiepydamas.“

Naujausias singlas „Angels Like You“ skamba M. Cyrus albume „Plastic Hearts“. Šis, jau septintasis, Miley albumas yra duoklė rokenrolui. Didžiausi šio albumo hitai „Midnight Sky“ ir „Prisoner“ vis dar karaliauja ir Lietuvos muzikos topuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt