Muzika

2021.03.10 16:29

Lietuvoje šįmet laukiama švedų žvaigždė Zara Larsson pristato naują albumą: nebesu paauglė

LRT.lt2021.03.10 16:29

Jaunosios kartos popmuzikos dievaite vadinama švedų atlikėja Zara Larsson išleido debiutinį albumą „Poster Girl“.

Dainininkė, kuri šią vasarą turėtų koncertuoti ir festivalyje „Granatos Live“ Rumšiškėse, pirmadienį surengė specialų albumo pristatymo koncertą, kuris buvo transliuojamas internetu.

„Kurdama „Poster Girl“ aš patobulėjau kaip žmogus. Jame glūdi mano kaip asmenybės augimas, savęs priėmimas ir augantis pasitikėjimas. Nebesu paauglė. Esu jauna moteris“, – pristatydama albumą kalbėjo Zara Larsson.

Būdama vos 23-jų metų Stokholme gyvenanti muzikos žvaigždė jau yra išleidusi daugybę pasaulinių hitų, didžiulės sėkmės sulaukusį debiutinį albumą „So Good“ ir dabar jau antrąjį diską „Poster Girl“. Pastarajame albume girdimos įvairios muzikos įtakos – nuo grupės ABBA iki anktyvosios Rihannos kūrybos. Taip pat „Poster Girl“ kalbama apie moterų lyderystę, žinomumą ir savęs atradimo kelią.

Dar būdama penkerių Zara Larsson pareiškė, kad nori tapti žinoma. Tad nuo pat ankstyvos vaikystės ji ne tik dainavo, bet ir šoko baletą bei lavino kitus savo talentus menų mokykloje Stokholme.

Tarptautinė sėkmė Zarą Larsson ėmė lydėti po 2015 m. išleisto singlo „Lush Life“. Merginai tuo metu buvo vos septyniolika. Vėliau sekė tokie hitai kaip „Never Forget You“, „I Would Like“, „Symphony“, „Ruin My Life“ ir kiti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt