Muzika

2021.03.09 10:17

Pamatykite: naują grupės „Timid Kooky“ klipą įkvėpė 90-ųjų kriminalinės romantikos filmai

LRT.lt2021.03.09 10:17

Grupė „Timid Kooky“ atskleidžia trečią kūrinį iš būsimo minialbumo – šiandien pristato dainą „Run Uphill“.

„Tai daina, skirta pripažinti savo silpnybes ir joms pasipriešinti, gaudyti savo kipšus ir nepasiduoti tol, kol jie nepasiduos.

Išsikasti savo ydas ir vietoj jų pasodinti naują save, didelį ir kvepiantį. Su dideliais lapais, kurie fotosintetintų chemtrailus ir oras būtų švaresnis“, – naują kūrinį pristato grupės nariai.

Kartu su naujausia „Timid Kooky“ daina „Run Uphill“, šiandien išleidžiamas ir vaizdo klipas, įkvėptas kovinių kriminalinės romantikos filmų, kurie 90-ųjų pabaigoje buvo itin populiarūs Lietuvoje.

Šių filmų sąraše – „Brolis“, „Bumeris“, „Kikboksininkas“, „Apsuptyje“ ir kiti klasika tapę filmai:

Šiuo singlu bei vaizdo klipu „Timid Kooky” nagrinėja būsimą minialbumą jungiančias vidinio išsilaisvinimo bei vidinės jėgos ir meilės sau temas. Jos atsispindi ir kituose, kiek anksčiau šiemet pristatytuose grupės būsimo minialbumo kūriniuose „Pats Sau“ ir „Baby Be My Spiderman“.

Nuo šiandien visose muzikos klausymo platformose skambantis „Run Uphill“ – trečias singlas iš būsimo grupės minialbumo „Baby Be My Spiderman“. Šį albumą „Timid Kooky“ išleidžia su Didžiosios Britanijos muzikos kompanijos „The state51 Conspiracy“ pagalba. Albumo leidybą dalinai finansuoja asociacija AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Naują dainą pristatantys „Timid Kooky” nariai šį vakarą, 19 val. kviečia visus susitikti grupės „Instagram” paskyroje, kur grupė gyvai dalinsis mintimis apie naujausią singlą, papasakos jo vaizdo klipo sukūrimo istoriją ir atskleis įdomių faktų apie balandžio 20 dieną išleidžiamą grupės minialbumą „Baby Be My Spiderman“.