Muzika

2021.03.08 10:24

Ramūnas Zilnys kalbina: grupė „ba.“ – apie naujos dainos premjerą po pusmečio pertraukos

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.03.08 10:24

Pirmadienio rytą portale LRT.lt skambėjo pokalbis su vienos populiariausių Lietuvos alternatyvaus roko grupių „ba.“ lyderiu Benu Aleksandravičiumi. Transliacijos metu Benas pristatė naują grupės „ba.“ kūrinį, išleidžiamą po pusmečio pertraukos, ir papasakojo apie pandemijos tebegriaunamus ateities planus.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Grupė „ba“ – apie pandemijos tebegriaunamus planus ir dainos premjerą po pusmečio pertraukos

Pokalbio žiūrovai turėjo progą laimėti bilietą į grupės koncertą. Tiesa, nelinksmai šypsojosi muzikantai, kol kas neįmanoma tiksliai pasakyti, kada būtent koncertas įvyks. Prieš kelis mėnesius apie šį koncertą paskelbusios grupės tikėjosi, kad renginį po atviru dangumi galės surengti šių metų birželio viduryje.

Panašu, kad dėl epidemiologinės situacijos toks planas gali būti smarkiai komplikuotas, tačiau muzikantai pasiryžę šį koncertą vis tiek surengti – net jei jį teks nukelti kiek vėlesniam laikui.

Užpernai puikiai gerbėjų ir kritikų įvertiną albumą „H8” išleidusi grupė „ba.“ – vieni ryškiausių savo kartos roko muzikantų Lietuvoje.

Grupę seka ištikima gerbėjų armija, ji jau pelnė ne vieną Lietuvos muzikos apdovanojimą, o praėjusių metų pabaigoje išleista akustinio koncerto vinilinė plokštelė buvo išgraibstyta melomanų.

Kitais metais grupei sukaks dešimt metų – pokalbyje LRT.lt Benas papasakos ne tik apie naują kūrinį, bet ir apie artėjančią sukaktį, planus 2020-iesiems, gimstančias naujas idėjas ir grupės veiklą karantino metu.