Muzika

2021.03.03 15:59

Pamatykite: ir Lietuvos publiką sužavėjusi britų atlikėja Laura Mvula pristato naują klipą

LRT.lt2021.03.03 15:59

„Mes nuoširdžiai nenusipelnome Lauros Mvulos – ji talentinga, atvira ir išmintinga“, - taip apie šią britų dainininkę rašo britų žurnalas „Clash“.

Antradienį 33-ejų atlikėja, kuri prieš trejus metus žavėjo ir Lietuvos publiką, išleido naują vaizdo klipą „Safe Passage“.

2018 metų pavasarį L. Mvula koncertavo Kauno „Žalgirio“ arenoje – festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu.

„Muzikoje noriu būti tuo, kuo esu, nenoriu nieko slėpti ar kovoti su savimi. Šiuo metu gyvename klaustrofobiškame pasaulyje, esame užrakinti. Muzika man leidžia išsilaisvinti, tad noriu tuo pasidalinti su žmonėmis. Noriu, kad žmonės jautųsi laisvi“, – pristatydama naują dainą, sako Laura.

„Safe Passage“ yra pirmas šių metų L. Mvulos darbas. Tai taip pat pirmas kūrinys, kurį ji išleidžia kartu su leidykla „Atlantic Records“:

Oficialus kūrinio „Safe Passage“ vaizdo klipas yra praėjusią savaitę įvykusio Lauros koncerto „Under A Pink Moon“ dalis – pirmo tokio pasirodymo po trejų metų pertraukos, kurį interneto svetainė „The i“ įvertino penkiomis žvaigždutėmis iš penkių.

L. Mvula yra laimėjusi „Ivor Novello“ apdovanojimą už geriausią albumą. Taip pat net du kartus nominuota prestižiniam „Mercury“ apdovanojimui, Britų muzikos apdovanojimams, yra pelniusi du MOBO apdovanojimus.