Muzika

2021.02.25 17:51

Pamatykite: poproko mohikanas Kęstutis Jablonskis naujame klipe grįžo į hipių laikus

LRT.lt2021.02.25 17:51

Šiuo metu naują, pakitusio skambesio albumą ruošiantis Kęstutis Jablonskis pristato vaizdo klipą „Nelauk manęs mama“.

Nuotaikingame klipe pagrindinį mažosios maištingosios baikerės vaidmenį suvaidino žinomo roko gitaristo Mr. Jumbo septynmetė dukra Saulė.

Pats gitaristas su Kęstučiu dirba ruošdamas pastarojo naują albumą, kuris dar šį pavasarį bus išleistas kompaktinės ir vinilo plokštelės pavidalu.

„Kęstutis gyvena Telšiuose, o aš Kaune, tačiau beveik kasdien kalbamės telefonu apie jo kūrybą ir bendrą darbą, idėjas. Kadangi karantinas pakoregavo mūsų vaizdo klipų filmavimus, teko imtis kitokių sprendimų ir paprašyti vaidinti savo dukros“, - kalbėjo gitaristas ir prodiuseris Mr. Jumbo (Giedrius Balčiūnas).

Anot Giedriaus, Kęstutis labai apsidžiaugė šia idėja, ir pats pasiūlė papildyti vaizdo klipą jo jaunystės juodai baltomis nuotraukomis, kurių daugelis nebuvo matę. Kaip būtų buvę, jei sovietinė valdžia nebūtų ribojusi tų laikų muzikantų saviraiškos? Gal nebūtų tekę vaizdo klipo intarpuose gelbėtis Vudstoko festivalio vaizdų iškarpomis, sužadinant žiūrovų vaizduotę? Gal būtumę turėję savo tikrus tautos Joe Cockerio, Jimi Hendrixo, Janis Joplin ir kitų žvaigždžių analogus?

Tiesa, dėl klipo filmavimo Giedriui ne iš karto pavyko susitarti su dukrele Saule. Mergaitė dažnai padeda tėčio kūrybiniuose filmavimuose, bet veržte nesiveržia.

„Kai pasiūliau jai 20 eurų už šį darbą, kaip tikra profesionali aktorė, ji mielai sutiko ir nenubraukė nei ašaros, valandų valandas mokydamasi tekstą ant dviračio, kurį perdarėme į motociklo aliuziją“, - sakė prodiuseris.