Muzika

2021.02.22 10:25

Dainininkė Rūta Loop pristato nesuvaidintą klipą: įamžino 41 saviizoliacijos dieną

LRT.lt2021.02.22 10:25

Rūta Žibaitytė, geriau žinoma sceniniu vardu Rūta Loop, penktadienį išleido savo naują dainą „Tu ne viena“ kartu su vaizdo klipu.

Šiandien ji dalijasi dar vienu išskirtiniu, pačios montuotu vaizdo klipu su archyviniais kadrais iš 41 dienos saviizoliacijos.

„Taip jau išėjo, jog būdama saviizoliacijoje fiksavau ir filmavau savo pačios nuotaikas, draugų vizitus ir draugu tapusio šunelio akimirkas.

Šis klipas man visada bus brangus prisiminimas, kuriuo noriu pasidalinti su visais“, – pasakoja Rūta.

„Jeigu pirmuoju vaizdo klipu aš imitavau savo laikotarpį namuose, čia pateikiu visą tikrovę ir nesuvaidintus kadrus. Esu dėkinga kiekvienam, kuris buvo šalia ir, žinoma, šį klipą dedikuoju savo šeimai ir draugams, kurie buvo šalia tokiu sunkiu man metu.

Deja, ne visus draugus ar artimuosius nufilmavau, tikiuosi ir tie, kurie pateko į klipą neįsižeis, kad juos parodysiu. Noriu padėkoti kiekvienam, kuris buvo ir tikrai bus. Toks laikotarpis yra puikus metas pažinti ir patikrinti draugus – jų, kaip supratau pati, turiu tikrai nemažai.

Ačiū dar kartelį, na, o dabar jau tikrai viskas, ką aš norėjau pasakyti ir parodyti šia tema“, – šypsosi Rūta Loop.

Besibaigianti žiema dainininkei yra kupina veiklų. Šiuo metu ji dalyvauja LRT TELEVIZIJOS muzikiniame projekte „Dainuok su manim“, kurį galite matyti kiekvieną šeštadienio vakarą.

Rūta taip pat tapo viena iš muzikinių klipų apdovanojimų ceremonijos „KlipVid“ vedėjų - šį renginį kovo 2-ąją galėsite pamatyti per LRT PLIUS.