Muzika

2021.02.21 15:23

Šokių muzikos sensacija Alanas Walkeris pristato naują dainą: prisidėjo ir „TikTok“ žvaigždė

LRT.lt2021.02.21 15:23

Vienas populiariausių muzikos prodiuserių pasaulyje, „YouTube“ kanale į daugiausia sekėjų turinčių atlikėjų dešimtuką patekęs norvegas Alanas Walkeris pristato singlą „Fake a Smile“.

Dainą atlieka „TikTok“ platformoje pernai itin sparčiai išpopuliarėjusi amerikietė Salem Ilese. Jos superhitas „Mad at Disney“ minėtame socialiniame tinkle įkvėpė daugiau nei 3 mln. vaizdo įrašų.

Naujausias A. Walkerio kūrinys „Fake a Smile“ yra apie tuos kelis ypatingus žmones, kurie geba padėti net tamsiausiomis gyvenimo akimirkomis. „Šią dainą kūriau gana ilgai. Man labai patinka jos idėja. Tuo pačiu kviečiu atkreipti dėmesį į Salem balsą“, – sako žymusis norvegas.

Kartu su daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame tęsiama „World of Walkers“ tema. Kinematografiniais užmojais garsėjančioje A. Walkerio vaizdo klipų sagoje veiksmas vyksta išgalvotoje realybėje. Jos veikėjai naujausioje dalyje ir toliau susiduria su įvairiausiais iššūkiais.

„Labai tikiuosi, kad žmonėms patiks naujausia „World of Walkers“ dalis. Ją kūrėme kartu su bendražygiu, daugelio mano vaizdo klipų autoriumi Kristianu Bergu“, – pasakoja „Kanų liūtų“ ir Britų muzikos apdovanojimų laimėtojas A. Walkeris:

Daugiau nei 600 festivalių ir arenų per penkis metus pasirodęs Alanas Walkeris net kelis kartus viešėjo ir Lietuvoje. Tiesa, šiuo metu, kaip ir didžioji dauguma atlikėjų, jis išgyvena koncertinę pauzę. Vis dėlto jis nenustoja leisti naujos muzikos. Dar šiemet išėjo ir kitas singlas – „Sorry“. Dainos vaizdo klipas yra dedikuotas 2020 m. prarastoms akimirkoms:

Praeityje žymusis norvegas bendradarbiavo su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Zara Larsson, Bruno Marsas, britų grupė „Coldplay“ ir daugybė kitų. Pasaulinių turų metu jis apšildė tokias garsenybes kaip Rihanna ir Justinas Bieberis.

Alanas Walkeris yra Z kartos atstovas, užaugęs skaitmeniniame pasaulyje. Nuo pat mažens jis domėjosi programavimu ir grafiniu dizainu. Muziką jaunuolis ėmė kurti sekdamas kitų prodiuserių darbus ir žiūrėdamas mokymus „YouTube“ kanale. Dabar paties Alano Walkerio kūrybos peržiūros „YouTube“ siekia kone 10 mlrd. Jis, be abejonės, yra populiariausias norvegas šioje platformoje.

Iš viso Alanas Walkeris gali pasigirti daugiau nei 50 mlrd. perklausų internete, kurios nuolat auga. Staigiai užklupusio populiarumo norvegas sulaukė būdamas vos 17 metų. 2015 m. jis išleido kūrinį „Faded“, kuris Alaną katapultavo į šokių muzikos topus. Netrukus vaikinas metė mokslus ir visiškai atsidavė muzikai.