Muzika

2021.02.20 14:17

Išgirskite: metų atradimu tituluojamas JAV reperis CJ išleido debiutinį albumą

LRT.lt2021.02.20 14:17

Jis – viena ryškiausių 2021-ųjų naujųjų muzikos žvaigždžių pasaulyje. 24 metų JAV reperio CJ muzika internete perklausyta daugiau pusę milijardo kartų, o viena iš jo dainų jau atsidūrė JAV populiariausių kūrinių dešimtuke.

Iš Niujorko Steiteno salos kilęs reperis CJ penktadienį išleido ilgai lauktą debiutinį minialbumą „Loyalty Over Royalty“.

Pirmasis jo kūrinys „Politics“ yra tarsi sprogimas – CJ skleidžia energiją, kurios sunku nepastebėti.

Grėsminga melodija ir garsus kvėpavimas – visa tai kūriniui suteikia niekur kitur anksčiau negirdėtą skambesį. Kartu su pagrindiniu albumo singlu pasirodė ir vaizdo klipas:

Puertorikiečių kraujo turintis atlikėjas muziką pradėjo kurti būdamas vos septynerių ir jau dabar yra vadinamas daugiausia žadančiu 2021-ųjų atlikėju. Debiutinis atlikėjo minialbumas yra tarsi įžanga į ypatingų metų pradžią.

Albumo išleidimo proga CJ praėjusią surengė išskirtinį gyvą pasirodymą kartu su ypatingu svečiu French Montana.

Minialbume „Loyalty Over Royalty“ skamba ne tik nauji kūriniai, bet ir viską pradėjęs hitas „Whoopty“, kuris iki šios dienos perklausytas daugiau kaip 500 mln. kartų, jo vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas 182 mln. kartų, „TikTok“ pagal šią dainą sukurtą 2 mln. vaizdo įrašų, taip pat sukurti du iššūkiai.