Muzika

2021.01.23 11:53

Ellie Goulding pristato dainą su šokių muzikos žvaigždėmis: atskleidė ir aktorės talentą

LRT.lt2021.01.23 11:53

Vieni įtakingiausių muzikos prodiuserių pasaulyje Markas Ronsonas ir Diplo, sukūrę duetą „Silk City“, pristato naują dainą „New Love“. 

Jo žvaigžde tapo britų popmuzikos dievaitė Ellie Goulding, ne sykį koncertavusi Lietuvoje. Intriguojančiame vaizdo klipe ji atsiskleidžia ir kaip puiki aktorė.

Supergrupe vadinama „Silk City“ sugrįžta su žinute. „Girdėjome, jums jau reikia pašokti“, – savo socialiniuose tinkluose šią savaitę rašė Markas Ronsonas. Dainos pristatymo dieną jis kalbėjo: „Su Ellie esame pažįstami daugiau nei dešimt metų, tad smagu pagaliau sukurti kažką kartu. Jos balsas toks grynas, kad tiesiog viską persmelkia“.

Diplo pripažįsta, kad šis chaotiškas laikas pandemijos spąstuose padėjo jiems vėl rasti laiko bendrai kūrybai.

„Man visą laiką knieti grįžti į studiją kartu su Marku. Nuolat su juo keičiamės idėjomis, tačiau tik dabar atsirado galimybė kai kurias jų įgyvendinti“, – sako 42-ejų Diplo, kuris taip ilgai namuose nebuvo nuo tada, kai jam suėjo 24-eri.

Daina ir jos vaizdo klipas užburia dėl ne tik švelnaus E. Goulding balso, bet ir dėl jos vaidinamų personažų. Vienoje dalyje ji – naktinio klubo apsauginis, kitoje – scenos karalienė.

Kaip ir skirtingi dainos vaizdo klipo personažai, taip ir pati daina ragina žmones pamilti tikrąjį save, nepaisant savo norų būti kitokiais. Beje, M. Ronsono ir Diplo veidai taip pat kelis kartus pasirodo ekrane, tačiau tik akimirkai – pastebės akylesni:

2018 m. klausytojų ir muzikos kritikų mylimi, autoritetingi ir sėkmingi prodiuseriai Markas Ronsonas ir Diplo nusprendė sukurti duetą. Pasivadino vienos Niujorko kavinės, kurioje jiedu prieš 20 metų ir susipažino, garbei. Iki šiol didžiausias „Silk City“ hitas įrašytas kartu su Dua Lipa – „Electricity“.

Brito Marko Ronsono talentas prisidėjo prie daugybės žvaigždžių sėkmės. Jis yra bene geidžiamiausias prodiuseris, kurio indėlis į tokių hitų kaip Bruno Marso „Uptown Funk“, Lady Gagos „Shallow“, Amy Winehouse „Rehab“ ir šimtų kitų sukūrimo yra didžiulis. Už juos jis yra susirinkęs begalę svarbių apdovanojimų.

Su amerikiečiu Diplo, kaip ir su Marku, svajoja dirbti daugybė muzikantų, taip pat ir didžiausios muzikos žvaigždės. Diplo tituluojamas vienu įtakingiausių visų laikų prodiuserių. Jis dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Beyoncé, Madonna, Justinas Bieberis, „No Doubt“ ir begale kitų.

Ellie Goulding karjera taip pat klostosi puikiai. Pernai prie jos įspūdingos muzikos apdovanojimų kolekcijos prisidėjo „Billboard“ statulėlė už geriausią šokių muzikos kūrinį „Close To Me“, prie kurio savo rankas prikišo tas pats Diplo. Daina pateko į pernai išleistą Ellie Goulding albumą „Brightest Blue“.