Muzika

2021.01.13 13:43

Išgirskite: ypatingą Lietuvai dieną Evelina Sašenko pristato kūrinį „Įkvėpk drąsos“

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.01.13 13:43

Žinoma popmuzikos ir džiazo dainininkė, Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusi Evelina Sašenko trečiadienį internete pristatė naują kūrinį – dainą „Įkvėpk drąsos“.

Sausio 13-ąją dainos premjerai atlikėja pasirinko neatsitiktinai.

„Manau, ši nuostabi daina savo tekstu ir muzika įkvėps mus šiais laikais būti stipriais ir nepasiduoti“, - sako atlikėja.

Kūriniui muziką parašė ji pati, tekstą sukūrė Rūta Lukoševičiūtė – Daudienė. Dainą aranžavo Robertas Kosinskis, balsu prisidėjo dainininkė Kristina Žaldokaitė.

Kaip anksčiau skelbė LRT.lt, E. Sašenko ketino šiais metais dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, kuri LRT TELEVIZIJOS eteryje prasideda šį šeštadienį.

Tačiau galiausiai atsisakė šios minties, nes dėl pandemijos ribojimų supranto negalinti pasiruošti atrankai taip stipriai, kaip norėtų.

„Kai sugalvojau pateikti paraišką dalyvauti, padėtis dar buvo kitokia. Dabar viskas sudėtinga, net ir iš namų išvykti nelengva.

Gyvenu Trakų pakraštyje, prie namų stovi policija, net ir važiuojant į parduotuvę reikia rodyti dokumentus. Supratau, kad tokiomis aplinkybėmis, kai iki filmavimo lieka pora savaičių, man niekaip nepavyks tinkamai pasiruošti atrankai, repetuoti. O jei jau eiti į „Euroviziją“, tai reikia daryti rimtai.

Tikrai neatsisakau minties ateityje išmėginti jėgas atrankoje. Šįmet būtų graži sukaktis – „Eurovizijoje“ dalyvavau prieš dešimt metų. Po to ne vienus metus sakiau, kad daugiau niekada ten neisiu, o dabar jaučiu, kad norisi vėl pabandyti“, - LRT.lt pasakojo E. Sašenko.

Ji prisipažino beprotiškai pasiilgusi scenos ir koncertų, tačiau džiaugiasi, kad ir per pandemiją turėjo ir toliau turi veiklos.

„Spėjome nufilmuoti krikščioniškų dainų koncertą, tikiuosi šiais metais įrašyti prancūziškų dainų kompaktinę plokštelę.

Bet taip, scenos labai trūksta. Kita vertus, dabar toks metas – reikia saugotis.

Mūsų visa šeima persirgo COVID-19, bet tai buvo prieš kelis mėnesius. Negali žinoti, kaip yra su imunitetu“, - svarstė E. Sašenko.