Muzika

2021.01.11 09:58

Pamatykite: jaunieji operos solistai Sausio 13-osios 30-mečiui atgaivino legendinę dainą „Laisvė“

LRT.lt2021.01.11 09:58

Jaunieji operos solistai, susibūrę į grupę „Il Senso“, kviečia nepamiršti mūsų tautos kovos už laisvę ir artėjant Laisvės gynėjų dienai pristato Justino Marcinkevičiaus ir Erikos Masytės dainą „Laisvė“ bei šio kūrinio vaizdo klipą.

Muzikinio kolektyvo „Il Senso” (liet. – „Prasmė”) nariai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis nors ir niekada nepatyrė tos sovietinės priespaudos baisybių, tačiau šventai saugo Sausio 13-ąją už tautos laisvę kritusių didvyrių atminimą ir kviečia savo kartos brolius bei seseris niekada nepamiršti, kad laisvė nėra duotybė, todėl privalome ją saugoti ir ginti.

„Širdies dūžiai yra tai, ką išgirstame prisimindami tą baisią naktį, kuomet mūsų tėveliai ir seneliai savo geležine valia, aplaistyta krauju ir ašaromis, vedini begalinės meilės Lietuvai, iškovojo visų mūsų laisvę”, – sako šios grupės narė, operos solistė I. Juozapaitytė.

Kolektyvas „Il Senso” vienos svarbiausių valstybės istorijoje datų – Sausio 13 –osios trisdešimtmečiui paminėti skiria tomis dienomis gimusią poeto J. Marcinkevičiaus ir dainininkės E. Masytės dainą „Laisvė“:

„Šios dainos dėka visi kartu galime pajusti iš kartos į kartą perduodamos dainuojančios revoliucijos dvasią, – įsitikinusi Ieva. – Tad nenustokime dainuoti, nes daina, turinti galią suvienyti ir prikelti iš nebūties, yra vienas stipriausių mūsų tautos ginklų, skirtų Tėvynei apginti.”

Jaunieji operos solistai ragina visus, paminint Lietuvos piliečių pergalę prieš brutalią okupantų jėgą, sausio 13 d., 8.00 val. savo languose kartu uždegti vienybės ir pergalės žvakutes.

Taip pat skaitykite

Populiariausi