Muzika

2021.01.09 14:54

Pamatykite: iš „Eurovizijos“ atrankų pažįstama Milda Rasilavičiūtė savaip sudainavo „Depeche Mode“ hitą

LRT.lt2021.01.09 14:54

Naujų metų pradžiai dainininkė Milda Rasilavičiūtė pristato akustinę britų grupės „Depeche Mode“ dainos „Enjoy the Silence” versiją, kurią lydi vaizdo klipas.

Atlikėja visada žavėjosi „Depeche Mode” kūryba, būtent tai ir paskatino įrašyti akustinę „Enjoy The Silence” versiją.

„Šią mano idėją įgyvendinti padėjo vienas talentingiausių Lietuvos pianistų Paulius Zdanavičius. Žaviuosi Paulius muzikalumu ir gebėjimu perprasti kitą. Kai pirmą kartą susitikome aptarti dainos įrašo, parepetuoti, atrodė, kad jau nuo pirmų akordų abu supratom kaip norime kūrinį pateikti, - pasakoja Milda. - Daina kupina emocijų, jausmų, išgyvenimų, tad mums reikėjo tik įdėti dalelę savęs ir džiaugiamės rezultatu.

Estetika man labai svarbi, tad smagu, jog vaizdo klipą sukūrė režisieriaus Aleksandro Broko komanda „MediaEstetika“ – vos per pusdienį muziką nuspalvino vaizdu“.

Prieš trejus metus ir „Eurovizijos” atrankoje dalyvavusi Milda Rasilavičiūtė įsitikinusi, kad šiuo neramiu pandemijos laikotarpiu vienas geriausių būdų atsipalaiduoti ir nusikelti mintimis į malonius prisiminimus yra muzika.

„Kiekvieną kartą girdėdama šią dainą jaučiuosi lyg būčiau ne žemiškajame pasaulyje, o kitoje erdvėje. Tokie „pabėgimai“ suteikia peno kūrybiškumui ir idėjoms.

Tikiuosi, kad tarp mano klausytojų yra ne vienas „Depeche Mode“ gerbėjas ir mano naujas „koveris” padės sužadinti gerus prisiminimus ar sugalvoti kokių nors nuostabių svajonių“, - gerą visų nuotaiką bando palaikyti Milda Rasilavičiūtė.

Beje, šią savaitę LRT PLIUS rodė dokumentinį filmą apie „Depeche Mode” „Dvasios miške”, prieš pusantrų metų sukurtą garsaus režisieriaus Antono Corbijno. Jį galite pamatyti čia:

Dokumentinis filmas. „Depeche Mode“. Dvasios miške