Muzika

2021.01.08 10:26

Išgirskite: žinomas didžėjus Matto ir atlikėja Gina Shee pristato naują dainos „August Night“ versiją

LRT.lt2021.01.08 10:26

Kai pasaulis kiek užtraukia vadeles, kūrybinis potencialas niekur nedingsta ir toliau skverbiasi į naujas erdves. Taip būtų galima apibūdinti ir žinomo didžėjaus Matto, dirbusio su tokiomis grupėmis kaip „The Roop“, „Radistai“ ar „The Sneekers“, kasdienybę. 

Atrasdamas įvairius talentus ir ieškodamas vis naujo potencialo dainose, šį kartą Matto kartu su atlikėja Gina Shee pristato dainos „August Night“ remiksuotą versiją.

„Kaip ir pasidarė įprasta paskutiniu metu, kūrinį atradau savo dieniniame darbe ieškodamas gerų, lietuviškų naujienų. „August Night“ man buvo tikrai smagus atradimas: skambantis šviežiai, gražiai ir melodingai. Iš karto kilo mintis kaip šį, originaliai lyrišką kūrinį, būtų galima pritaikyti šokių muzikai“, - apie dainos atradimą ir galimas remiksavimo užuomazgas pasakoja Matto.

Didžėjus neslepia, kad vos išgirdęs dainą aiškiai mintyse girdėjo kaip galėtų prisidėti prie kūrinio interpretacijos. „Man labai patiko tai, kad vos išgirdęs pirmąsias „August Night“ natas jau mintyse žinojau, kad kūrinį reikėjo imti ir kiek pagreitinti, pridėti ryškią elektroninę boso liniją, kad būtų smagus disco – house stiliaus kūrinys. Originale man labai patiko visi elementai ir ypač žavėjo jų darna priedainiuose, ta skani boso linija, leidusi kūrybiniam įkvėpimui prisidėti prie naujosios dainos versijos“, - atvirauja didžėjus.

Žinomas didžėjus taip pat džiaugiasi, kad, nepaisant pasaulyje siaučiančios pandemijos, darbus netrukdomai pavyksta atlikti ir nuotoliniu būdu.

„Kūrybinis procesas vyko itin sklandžiai. Pats remiksas rutuliojosi ir augo labai organiškai, kadangi turėjau iš anksto nusistatytą viziją ko noriu iš jo, - darbo subtilybes pasakoja Matto. – Tada viskas vyksta žymiai greičiau ir paprasčiau, nereikia tiek ieškoti ir eksperimentuoti. Ypatingai paprasta darbus atlikti kokybiškai ir saugiai nuotoliniu būdu kai gali paprasčiausiai persiųsti vienas kitam darbines bylas.“

Taip pat skaitykite

Populiariausi