Muzika

2021.01.07 10:36

Voldemaras Petersonas pristato eurovizinę dainą: nacionalinėje atrankoje dalyvaus ketvirtą sykį

LRT.lt2021.01.07 10:36

Ketvirtą kartą „Eurovizijos“ atrankoje savo jėgas bandantis dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvairių TV projektų dalyvis Voldemaras Petersonas pristato paties kurtą ir prodiusuotą dainą „Never fall for you again“, dėl kurios daininkui teko pirmą kartą išbandyti bokso ringo virvių tamprumą. 

Tiesa, Voldemaras nekovojo, o viską stebėjo per fotoaparato objektyvą, kadangi fotografija – dar viena iš jo daugelio kūrybinių aistrų.

Atlikėjas nusprendė, kad niekas taip neatspindės nuotaikingos dainos apie nepavykusius dviejų žmonių santykius, iš kurių niekaip negali išbristi, kaip meniška jų akistata bokso ringe. Čia ir įvyko dainos viršelio fotosesija, kurioje jis įamžino savo gerus draugus Tomą Utmaną ir Dianą Nižnik.

Beje, pastarosios makiažą darė gera atlikėjo draugė, TV projekto „Radži ieško žmonos“ laimėtoja Ilona Janulevičiūtė.

„Šį kartą kumščiais nesimosavom, bet tokiu nenuspėjamu gyvenimo laikotarpiu gal ir būtų smagu save išbandyti visai kitokioje veikloje“, – apie galimybę užsimauti bokso pirštines linksmai svarstė dažnai replikų apie savo liekną figūrą sulaukiantis atlikėjas.

Voldemaras užsimena, kad kūrinys „Never fall for you again“ vos per plauką išvydo dienos šviesą.

Vieno muzikinio užsiėmimo metu Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, kur atlikėjas dirba meninės raiškos būrelių vadovu, dainos fragmentą jo telefone visai netyčia išgirdo puikaus balso sąvininkė Svajūnė Bagdonavičiūtė, kuri ne tik pastūmėjo atlikėją pabaigti dainą, bet ir sugalvojo pagrindinės priedainio eilutės tekstą.

„Manau, gyvenimo žavesys – kad niekada nežinome, kas mūsų laukia rytoj. Ką tik, rodos, sakiau sau „šiemet jokių „Eurovizijų“, o po kelių dienų sėdžiu ir rašau dainą šiam konkursui“, – šypsosi V. Petersonas ir jūsų dėmesiui pristato savo pasirinkimą 2021-ųjų metų nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai.