Muzika

2020.12.30 17:20

Repo eksperimentuotojai „Vilniaus Energija“ pristato naują klipą: jis turi svaiginantį efektą

LRT.lt2020.12.30 17:20

Avangardinio repo ir alternatyvios elektroninės muzikos atlikėjas Mesijus (Žygimantas Kudirka) kiekvienu vaizdo klipu randa būdų nustebinti.

Nuo sudėtingos rankų darbo animacijos klipe „Nelieskit mėlynojo gaublio“ iki kino filmo vertų specialiųjų efektų klipe „Bepilotė mašina“ - į kiekvieną vaizdo klipą atlikėjas žiūri kaip į savotišką išradimą.

Naujasis video darbas skirtas Mesijaus ir Ado Gecevičiaus muzikinio projekto „Vilniaus Energija“ dainai „Tavo gyvenimas kaip formulė - 1“.

Šis klipas yra nemažiau ypatingas. Šįkart jis buvo filmuotas 360 laipsnių apimančia kamera. Klipo autorius Viktoras Bušinskis naudojo specialius savadarbius tvirtinimus ir savitą montažo techniką. Tai leido išgauti neįmanomus kameros judesius ir unikalią stilistiką. Be kita ko, klipas turi stipriai svaiginantį efektą.

Filmavimai vyko dešimtyse lokacijų visoje Lietuvoje. Tarp jų - kanapių lauke, Molėtų observatorijoje, Halės turguje, traukinio vagonuose, važiuojant netikėtomis transporto priemonėmis:

Dainą įkvėpė jau uždažytas užrašas ant sienos „Tavo gyvenimas kaip formulė - 1“. Jį ilgą laiką vilniečiai galėjo matyti ties staigiu posūkiu iš Geležinio vilko g. į Jasinskio g.

Klipo daina yra iš naujojo grupės „Vilniaus Energija“ albumo „Welcome to Lithuania“, kurį atlikėjai išleido ne tik skaitmeniniu pavidalu, bet ir išskirtiniame riboto tiražo lazeryje su USB atmintine.

„Grupė „Kastaneda“, nepaisant pavadinimo, neturėjo nė lašo psichodelikos. Tuo tarpu po mūsų naujojo klipo

pasijusite kaip po ajavaskos ceremonijos”, - komentavo Mesijus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.