Muzika

2020.12.21 17:43

Kalėdinę dainą pristatanti atlikėja Justė Kraujelytė: per šventes susitikime mintimis

LRT.lt2020.12.21 17:43

Dainininkė ir dainų autorė Justė Kraujelytė, spalį pristačiusi debiutinį albumą „Therapy“, šiandien dalinasi jautria kalėdine daina „Vien tik naktis“.

„Daug galvojau apie tai, kas iš tiesų sunkiausia karantino metu. Ko gero nieko nenustebinsiu pasakydama, jog sunku nematyti ir negalėti apkabinti brangiausių žmonių.

Prisiminiau visus praėjusius gruodžius, kai būdavo tiek darbų, kad atėjus gražiausioms metų šventėms retai kada mokėdavau tiesiog sustoti ir pasidžiaugti akimirkomis su šeima, bendravimu, žvilgsniais, apkabinimais. Matyt, tokia mūsų prigimtis – svarbiausius dalykus įvertini tik tada, kai jų netenki“, – atvirauja Justė.

Šios dainos idėja atlikėjai kilo iškritus pirmajam sniegui, prisiminus dar mokyklos laikais kurtą kalėdinę dainą, kurios pagrindu gimė nauja aranžuotė ir dainos tekstas.

„Kalėdos man visada simbolizavo grįžimą namo, kad ir kur būtum keliavęs, ieškojęs, atradęs ar praradęs per metus, tai tarsi stabtelėjimas ir galėjimas vėl pabūti vaiku, leidžiant laiką su artimaisiais“, – prisipažįsta atlikėja.

„Vien tik naktis“ daina gimė kartu su ilgamečiais scenos partneriais – Kęstučiu Vaitkevičiumi ir Sauliumi Sakavičiumi, o dainos vizualizacija nufilmuota jaukioje, kalėdine nuotaika dekoruotoje „Today“ studijoje, prie galutinio garso šlifavimo prisidėjo Valdas Kabutavičius.

„Esu labai dėkinga visiems bičiuliams, vieni kitus puikiai suprantame šioje sudėtingoje situacijoje, todėl džiaugiuosi, kad galime kartu nuo nerimo pabėgti į kūrybą ir tikrą palaikymą, šios dainos įgyvendinimas man tikra kalėdinė dovana", - sako dainininkė.

Justė kviečia sutikti Kalėdas savo namuose be lūžtančio stalo, lakstymo po prekybos centrus, savigraužos, susilaikant nuo kelionių ir pasimatymų, bet klausantis muzikos ir prisimenant gražias akimirkas su artimaisiais, siunčiant jiems šilčiausius palinkėjimus.

„Anksčiau tiek daug laiko praleisdavome karštligiškai ieškodami dovanų, lyg bandydami išpirkti laiko su mylimais žmonėmis stoką, o dabar turime laiko, bet negalime būti kartu, – pastebi dainininkė. – Nepaisant to, galime jiems nusiųsti geras mintis, laiškus, skambučius, prisiminti smagias istorijas ir, paradoksalu, gal net iš tikrųjų stipriau būti šalia, nors ir atskirai. Labai kviečiu susikurti tikras Kalėdas savo širdyje ir mintyse su pažadu, kad pasibaigus pandemijai sugrįšime ir padovanosime didžiausią dovaną sau ir artimiesiems – buvimą kartu.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt