Muzika

2020.12.05 12:28

Muziką ir fitnesą naujame klipe suderinusi atlikėja EveBei: dėl šio tikslo teko pamiršti šokoladą

LRT.lt2020.12.05 12:28

Jauna Lietuvos atlikėja Evelina Beivydaitė, gerbėjams žinoma EveBei slapyvardžiu, nevengia provokacijų.

Lapkritį pasirodęs pirmasis jos įrašytas kūrinys „Tyli mergaitė“, pašiepiantis dirbtinį socialiniuose tinkluose kuriamą įvaizdį, „Youtube“ kanale skaičiuoja tūkstančius perklausų.

Šįkart atlikėja grįžta su klipu, kuris savo atvirumu gali nustebinti ne vieną klausytoją, o taip pat atskleidžia Evelinos ryšį su fitneso pasauliu.

Dainos „Etapas praeitas“ klipui atlikėja fizinę formą ruošė visus metus, o filmavimas įvyko likus vos mėnesiui iki fitneso varžybų.

Kaip sako pati Evelina, fitnese dalyvaujančiam žmogui kūno formų demonstravimas yra visiškai įprastas dalykas. Vis dėlto tiems, kam neteko susidurti su fitneso pasauliu, klipo kadrai gali pasirodyti tikrai atviri.

„Ilgai laukiau, kol šis kūrinys galės išvysti dienos šviesą. Rašydama iškart žinojau, kokiu vaizdu norėsiu perteikti dainos emociją, tačiau nė neįtariau, kad teks nueiti tokį ilgą kelią.

Nuo pat paauglystės žavėjausi finesu ir tobulomis kūno linijomis. Pamenu, negalėdavau atitraukti akių nuo popscenos dievaičių ir jų užburiančio žavesio, bet tuo metu buvau apkūni mergaitė, kuri labai mėgo šokoladą“, – juokiasi Evelina,

Supratusi, jog norint turėti ir klipe įamžinti tobulas linijas, reikės atsisakyti ne tik šokolado, bet ir smarkiai padirbėti sporto salėje, Evelina į ją pirmą kartą įžengė prieš 7 metus. Nors pradžioje net nežinojo nuo ko pradėti, noras buvo stipresnis už abejonę. Taip pamažu įgavus patirties ir pasitikėjimo, forma ėmė gerėti, o tikslai vis augo.

„Galiausiai vieną dieną pasiryžau mesti sau iššūki ir siekti vieno aukščiausių tikslų sporto salėje – paruošti profesionalią, varžybinę fitneso formą. Tačiau už to slypėjo kitas, dar didesnis noras – nufilmuoti muzikinį klipą.

Todėl kiekvieną dieną be išimčių treniravausi su svoriais, liejau prakaitą prie kardio treniruoklių ir valgiau tik tai, kas nurodyta mitybos plane. Taip, tikrai teko užmiršti šokoladą“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Klipo filmavimo diena išaušo likus mėnesiui iki fitneso varžybų. Nors buvo šaltas lapkričio vakaras ir visa filmavimo komanda dirbo su žieminėmis striukėmis, Evelinai jos neprireikė. Pasak jos, šokis, kuriuo norėjo perteikti dainos emociją, ją pačią gerokai įkaitino.

„Energija, kurią užfiksavome klipe, išreiškia jausmus, kurie įkalinti gyvena mumyse. Manau, jog daugelis yra patyrę šią emociją, ir tikiu, jog ne vienam klausytojui kūrinys leis prisiminti kažką gero ir gražaus, net jei tai ir neturėjo ateities. Labai džiaugiuosi, jog pagaliau galiu pristatyti šią dainą, bei kviečiu kiekvieną pajusti tą griausmingą emociją, kurią įamžinau savo kūrinyje“, – sako atlikėja.

Pasak jos, dalyvavimas fitneso varžybose buvo nauja ir itin reikšminga patirtis. Pasiruošimas ir konkurencinė fitneso aplinka labai užgrūdino, o naujokei grįžti namo su trofėjumi buvo didelis pasiekimas. Vis dėlto šiuo metu visas Evelinos dėmesys ir energija yra skiriami naujiems kūriniams ir albumui.

„Etapas praeitas“ yra antrasis būsimojo albumo kūrinys, o jau kitų metų pradžioje klausytojai atlikėją galės išvysti trečiąjame muzikiniame klipe. Jis, kaip žada Evelina, tikrai nustebins tiek netipine muzika, tiek ir įvaizdžiu.