Muzika

2020.12.04 16:23

Norvegų atlikėjas pristato Vilniuje nufilmuotą klipą: čia – mano antrieji namai

LRT.lt2020.12.04 16:23

Norvegų muzikos atlikėjas Cyragonas pristato naują dainą ir klipą „Hey Love“ – baladę apie ilgesį, kurią iliustruoja Vilniuje nufilmuotas vaizdo klipas.

Anot norvego, kuris daug metų gyveno Lietuvos sostinėje, šis kūrinys apibūdina jausmą, kuri daugelis žmonių jaučia šiuo metu.

„Tai labai asmeniška daina apie tai, kaip ilgiesi toli esančio žmogaus, ir norėtum, kad jis būtų šalia. Tačiau esi vienas, su stipriu ilgesio jausmu.

Turbūt daug kas tai patyrė šįmet. Dabar artėja Kalėdos, tad tokie jausmai bus dar stipresni – tiems, kurie per Kalėdas jaučiasi vieniši“, - pasakoja Cyragonas.

Tai – ketvirtoji atlikėjo, kurio tikrasis vardas - Oysteinas Alendalas, daina.

Kūrinio autoriui padėjo prodiuseris iš Liverpulio Ryanas Jonesas, kuris sugrojo instrumentų partijas. Dainos garso korekcijas atliko žinomas Lietuvos elektroninės popmuzikos kūrėjas, dainininko Daddy Was A Milkman bendražygis Vitas Vaičiulis. Jis taip pat nufilmavo ir dainos klipą.

„Tai labai asmeniška daina, norėjau ją sudainuoti pats, tikiuosi, klausytojai pajus, kad dainuoju iš visos širdies“, - pasakoja norvegas.

Dainos vaizdo klipas nufilmuotas Vilniuje – mieste, kurį Cyragonas vadina savo antraisiais namais.

„Tai nuostabus miestas, kuriame turiu daug artimų draugų. Vitas – vienas iš jų. Daina skiriama jiems visiems, nes šiais metais negalėjau keliauti ir susitikti“, - sako norvegų atlikėjas.