Muzika

2020.11.27 15:32

Leonas Somovas pristato jau antrą dainą su Dileta: išgirdęs jos balsą, pasijutau kaip Niujorke

LRT.lt2020.11.27 15:32

Ne kartą geriausiu Lietuvos muzikos prodiuseriu tituluotas Leonas Somovas pristato kartu su vokaliste Dileta sukurtą dainą „Ledas“.

Leonas ir ir buvusi „Queens Of Roses“ dainininkė Dileta prieš metus susitiko bendram tikslui - išleisti vieną naują dainą „Find You“.

Tačiau šiandien pristato ir antrąją, o apie ateitį šneka be užuominų: „Kai išgirdau Diletos balsą, pasijutau kaip Niujorke, unikalus tembras, charakteris nepalieka abejingų, nustojam juoktis tik tada, kai reikia įrašinėti.

Pasipylus pasiūlymams koncertuoti kartu, nusprendėme, kad mums kuriant kartu dar ir neblogai sekasi, todėl nelaukiame ir šį pavasarį ruošiamės išleisti bendrą albumą“, – su šypsena veide pasakoja Leonas.

„Ši daina man simbolizuoja žmonių santykių „linksmuosius kalnelius“, būna džiaugsmo, laimės, bet neatsiejama būsena ir santykių atšalimas.

„Ledas“ apie jausmą, kai atrodo, jog ir kur beeitum, kokį paviršių bepaliestum, viskas tiesiog lūžinėja, trūkinėja, aplinka tampa šalta ir stingdanti. Bet šypseną kelia supratimas, kad po kiekvienos žiemos seka pavasaris“, – mintimis apie dainą dalinosi Dileta.

Leonas prisimena, kad vos tik įrašė šią dainą, pradėjo galvoti, kaip turėtų atrodyti jos vaizdo klipas. „Sėdėjome trise studijoje, aš, Dileta ir mano mylimoji Žemyna. Kūrėme įvairius scenarijus, tada Dileta parodė kelias vaizdines idėjas, mums jos taip patiko, kad nedelsiant paskambinome grafinio dizaino virtuozui Pijui Čeikauskui, nes tik jis gali tokias mintis suprasti“ – juokiasi Leonas.

Jau po kelių dienų po susitarimo kurti video klipą, padedant kino režisieriui Aleksandrui Brokui, buvo pradėti filmavimai.

„Norėjome kuo ryškiau nuspalvinti kasdienybę, skatinti susimąstyti, kad net ir tada, kai atrodo jau skęsti ir viskas prarasta, visada yra geroji pusė. Mums patiko idėja rimtus – liūdnus dalykus pateikti su šypsena, nes viskas anksčiau ar vėliau bus gerai“, – pozityvia nuotaika dalinasi atlikėjai.