Muzika

2020.11.18 10:57

Pusbroliai Titas ir Benas pristato pirmąjį vaizdo klipą: tai – savotiškas atsiprašymas

LRT.lt2020.11.18 10:57

Atlikėjai Titas Astaf ir Benas Povilonis turi savo gerbėjams gerų žinių. Pusbroliai pristato ilgai brandintą dainą „Atleisk“ ir specialiai jai sukurtą vaizdo klipą.

TV šou „X faktorius“ išgarsėję vaikinai neslepia – šis kūrinys jiems yra labai svarbus. Duetas tikisi, kad lietuviškos muzikos mylėtojai jį priims teigiamai bei palaikys apie muzikos kelią svajojantį jaunimą.

Titas ir Benas pasakoja, kad apie dainos išleidimą kalbėjo labai ilgai. Vaikinai turėjo svajonę kada nors bendradarbiauti su talentingu prodiuseriu Asafu Yehuda, kurio muzikinį kelią sekė dar nuo Lilo ir Innomine dueto gyvavimo pradžios. Savo pirmąją dainą pristatantys Titas ir Benas suprato, kad svajonės tikrai pildosi.

„Mūsų draugas gitaristas padeda minėtam prodiuseriui su įrašais. Paprašėme, kad užsimintų apie mus. Asafas džiugiai sutiko ir nuo to laiko dirbome ties daina „Atleisk“. Daina, kurią sukūrė mūsų mylimas prodiuseris, yra apie santykiuose daromas klaidas ir palaipsniui augantį skausmą.

Norint išsaugoti meilę, nesiimama jokių kardinalių pokyčių. Tai savotiška žinutė ir atsiprašymas. Taip pat, noras tikėti – žmogus išgirs, kad tai, kas sakoma, yra nuoširdu ir tyra“, – pasakoja Titas ir Benas.

Duetas norėjo būti arčiau bendros vizijos su prodiuseriu, todėl ją nuolat ją tobulino. Vaikinai susisiekdavo su A. Yehuda nuotoliniu būdu, o profesionalas pasakydavo savo įžvalgas ir ką reikėtų koreguoti. Kai daina jau buvo užbaigta, pusbroliai nutarė nufilmuoti vaizdo klipą. Labiausiai vaikinai yra dėkingi už tai, kad jų gyvenime yra tiek daug talentingų draugų.

„Mūsų bičiulis operatorius, klipo idėjos autorius Dinas Marcinkevičius prisidėjo bene daugiausiai. Dažnai tekdavo montuoti net iki paryčių. Tai buvo pirmas kartas, kai kūrėme vaizdo klipą, todėl kūrybinis procesas buvo labai įdomus.

Filmavome kelias dienas iki ryto lauke ir scenoje. Bene didžiausiais iššūkis buvo oro sąlygos. Klipo pradžią nufilmavome dar vasarą, tačiau kitas lauko scenas jau teko filmuoti rudens orams prasidėjus. Neįsivaizduojame, ką būtume darę be Dino, šokėjų Gabijos ir Viktorijos ir kitų filmavimo metu palaikiusių draugų. Buvo sunku, bet mums pavyko“, – džiaugiasi pusbroliai.

Populiariausi