Muzika

2020.11.04 14:19

Pamatykite: dainininkė EveBei šmaikščiame vaizdo klipe pašiepia interneto nuomonės formuotojus

LRT.lt2020.11.04 14:19

Ne kartą įvairiuose televizijos projektuose pasirodžiusi dainininkė Evelina Beivydaitė, dar kitaip žinoma kaip atlikėja EveBei, pristato šmaikščią, nuomonės formuotojus pašiepiančią dainą ir vaizdo klipą „Tyli mergaitė“.

Atlikėja į šį projektą su komanda įdėjo labai daug darbo. Pats kūrybos procesas nuo pirmųjų dainos akordų iki muzikinio klipo premjeros užtruko metus. „Tyli Mergaitė“ yra vienas iš labiausiai išsiskiriančių EveBei kūrinių, todėl ji nusprendė simboliškai savo tylą nutraukti būtent su šia daina, rašoma pranešime spaudai.

„Kūrinio idėja kilo nuolat matant mergaites, kurios niekada nepaleidžia iš rankų telefono. Būtent tai ir įkvėpė mane parašyti dainos žodžius. Rašant galvoje sukosi mintys - mergaitės, ar jūs ne tik socialinėse paskyrose, bet ir realiame pasaulyje tokios pat drąsios, gražios ir turinčios ką pasakyti?“ – pasakojo Evelina.

„Kūrinys „Tyli Mergaitė“ yra apie mergaitę, kuri tikrame gyvenime yra tyli, paprasta, niekuo neišsiskirianti pilka pelytė, tačiau socialiniuose tinkluose priešingai – ji tampa grožio karaliene, ryškia, išsiskiriančia asmenybe, kuri savo grožiu ir tobulumu stengiasi sudaryti kuo didesnį įspūdį.

Ji tokia žavinga, kad jos gerbėjai net viduryje nakties negaili jai padovanoti taip jos laukiamą įvertinimą ir paspausti mygtuką „patinka“, – kalbėjo dainos autorė Evelina.

Atlikėja pasakojo, kad ji pati kartais nemažai laiko praleidžia prie telefono ekrano, todėl neturi teisės kritikuoti mergaitės personažo. Tad vaizdo klipui pasirinktas močiutės personažas tam, kad parodytų, kaip mergaitė atrodo iš šalies ir ką ji daro ne visai teisingai. Muzikiniame klipe mergaitė bando būti tuo, kuo iš tiesų nėra, kuria tobulo gyvenimo iliuziją virtualiame pasaulyje ir pamiršta gyventi tiesiog dėl savęs, nesistengdama niekam įtikti.

Muzikinio klipo filmavimas užtruko visą parą, o pasiruošimas truko dar ilgiau – net keletą savaičių. Jam choreografiją sukūrė šokėjas Justas Girdvainis, o muzikinę idėją išpildyti padėjo muzikos prodiuseris Faustas Venckus. „Pasirengimo metu teko atlikti daug „netipinių“ darbų: vidury nakties ieškoti smėlio, kurį teko išsikasti ir kibirais nešti į studiją, nudažyti gaublį, kad neblizgėtų prieš kamerą, ieškoti žilų plaukų peruko močiutės vaidmeniui“, – atviravo atlikėja.

„Tyli mergaitė“ yra pirmasis kūrinys iš būsimo albumo, o žiemos pradžioje atlikėja ketina nustebinti jau su antrąja daina ir muzikiniu vaizdo klipu.