Muzika

2020.10.28 16:40

Po Vyriausybės sprendimo grupė „ba.“ atšaukia didžiausią savo koncertą Vilniuje

LRT.lt2020.10.28 16:40

Šį penktadienį į roko grupės „ba.“ koncertą Vilniaus salėje „Compensa“ planavę eiti gerbėjai gali planuoti ramų vakarą namie.

Trečiadienio popietę viena populiariausių jaunosios kartos Lietuvos roko grupių paskelbė, kad spalio 30 dieną turėjęs vykti koncertas atšaukiamas.

Sykį dėl karantino jis jau buvo nukeltas – pirmoji šio koncerto data buvo šių metų gegužės 1-oji, tačiau tada renginį teko į rudenį nukelti dėl karantino.

Fortūna vėl nusisuko nuo grupės – nors nuo rudens pradžios, laikantis atstumų ir saugumo priemonių, koncertų žiūrovų skaičius Lietuvoje buvo neribojamas, trečiadienį Vyriausybė, reaguodama į didėjančius užsikrėtimo COVID-19 skaičius, nustatė, kad nuo penktadienio iki lapkričio 13 dienos į renginius uždarose erdvėse galės susirinkti ne daugiau nei 300 žiūrovų.

Tai – akivaizdžiai per mažas skaičius grupei, į kurios pasirodymą, LRT.lt duomenimis, net ir laikantis sumažinto žiūrovų skaičiaus buvo planuojama įleisti per tūkstantį žmonių.

Užuot bandę dar sykį nukelti koncerto datą, „ba.“ nariai nusprendė renginį atšaukti, nors pastarąsias savaites intensyviai jam ruošėsi ir repeticijų vaizdais dalijosi socialiniuose tinkluose.

„Pastarosiomis dienomis nuotaika slogi. Stebėjome situaciją, įvairias jūsų žinutes, post’us bei komentarus. Atsirado žmonių kurie bandė už mus nuspręsti anksčiau, bet supraskite, kad sprendimai su tokio dydžio renginiais nėra priimami lengvai.

Ilgai tylėjome, nes laukėme Vyriausybės sprendimo, pagal kurį turėjom nuspręsti, kaip šioje situacijoje pasielgti ir kokiu būdu viską įgyvendinti. Koncertą ne perkeliame, o ATŠAUKIAME.

Atsiprašome, kad privertėme laukti“, - socialiniuose tinkluose rašo grupė, skelbianti, kad pinigai už bilietus pirkėjams bus grąžinti.

Pernai itin daug dėmesio sulaukusį albumą „H8“ išleidusi „ba.“, kurios lyderis - dainininkas ir gitaristas Benas Aleksandravičius, šįmet muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. buvo pripažinta geriausia metų roko grupe.

Salėje „Compensa“ turėjęs vykti pasirodymas, kaip buvo planuojama iki COVID-19 pandemijos, turėjo tapti didžiausiu pagal žiūrovų skaičių soliniu „ba." koncertu per grupės istoriją.

Taip pat skaitykite