Muzika

2020.10.20 10:10

Ramūnas Zilnys kalbina: „Kamanių šilelis“ apie pažintį, keblius santykius, naują albumą ir gerklinį dainavimą

LRT.lt2020.10.20 10:10

Antradienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi alternatyvios muzikos duetas „Kamanių šilelis“, šią savaitę rengiantis naujojo savo albumo „9“ pristatymo koncertą.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Naują albumą pristatanti grupė „Kamanių šilelis“ apie pažintį ir ryšį su gerbėjais

Nors internete albumo dainos pasirodė dar birželį, kompaktinė plokštelė pagaminta tik dabar.

Pirmieji ją įsigyti galės žiūrovai, atėję į albumo pristatymo koncertą, kuris šį trečiadienį įvyks Vilniuje, menų fabrike „Loftas“.

„Kamanių šilelis“ – teatralų Manto Zemlecko ir Kamilės Gudmonaitės duetas, gyvuojantis jau devynerius metus.

„9“ – trečiasis grupės albumas, kuriame pinasi folklore, alternatyvios, roko, elektroninės muzikos garsai. Visi grupės įrašai sulaukė puikių kritikų vertinimų, „Kamanių šilelis“ yra įrašęs ir dainą su Lietuvos elektroninės muzikos žvaigždėmis „Happyendless“.

Albumo pristatymo koncertas, kuris vyks trečiadienį, turėjo būti surengtas dar pavasarį, tačiau buvo nukeltas dėl koronaviruso pandemijos ir įvesto karantino.

„Šį kartą viskas bus tikrai daugiau mažiau ypatinga – šviesomis ir vaizdu rūpinasi Arvydas Buinauskas, kuris specialiai šiam koncertui kelia sceną į „Lofto“ centrą ir kviečia klausytojus burtis rate, būti kartu“, – skelbia grupės nariai.

„Šiandien jau rimtai pradėjo taškyti jaudulys. Stovėsim ant scenos drebančiom kojom. Nes taip svarbu. Tiek daug valandų. Didelė komanda. O tuo pačiu ir baisu, kaip greit visa tai praeis“, – prisipažįsta dueto narė K. Gudmonaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt