Muzika

2020.10.16 11:18

Vilniečių roko grupė „Pound Below“ pristato debiutinį albumą „Good Run“: pradedame naują etapą

LRT.lt2020.10.16 11:18

Nuo šiandien visose interneto muzikos platformose jau galima išgirsti debiutinį grupės „Pound Below“ albumą „Good Run“. Grupė šiuo leidiniu baigia kelis metus trukusį etapą ir ruošiasi tolimesnei kūrybai.

Albume sau patinkantį kūrinį, neabejoja muzikantai, ras įvairaus roko gerbėjai. Grupės bosistas Donatas Zinkevičius teigė, kad albumo įvairovė atsirado dėl skirtingo grupės narių muzikinio skonio ir laikotarpio, kuomet buvo parašyti kūriniai.

„Albumas brendo gana ilgai. Kūriniai ne kartą keitėsi. Grupėje turime savotišką situaciją, kuri kartais palengvina, o kartais pasunkina kūrybą – visi keturi nariai rašo dainas.

Dėl to albume galima išgirsti ir lyrišką baladę, galingą klasikinio roko kūrinį, pankroko motyvą ar laužytą progresyvų ritmą“, - apie albumą pasakojo vienas iš jo autorių.

Ypatingą dėmesį grupė skyrė albumo viršeliui. Jį, kaip ir anksčiau išleistų singlų piešinius, sukūrė talentinga iliustruotoja Martyna Striukaitė.

„Mes kartais pajuokaujame, kad esame viršelių grupė, nes gan dažnai pagyrų sulaukiame ne dėl išleisto kūrinio, o dėl jo piešinio. Visgi abi dalys yra svarbios ir tokie fantastiški piešiniai mus verčia pasitempti studijoje.

Šįkart iliustracijoje svarbiausi yra pabaigos ir pradžios, išsiskyrimo, santykių ir susitaikymo motyvai. Viršelis atspindi tiek kūrinių tekstus, tiek ir visą kūrybinį kelią iki albumo atsiradimo“, - sakė grupės atstovas.

Albumą galima išgirsti čia:

Albumo garsu pasirūpino ne vieną esminį Lietuvos alternatyvios scenos albumą įrašęs garso inžinierius Jurgis Masilionis. Šiuo leidiniu „Pound Below“ užbaigia kelis metus trūkusį kūrybinį periodą ir pradeda naujo garso paieškas.

„Albumo „Good Run“ paleidimas į pasaulį mums yra kaip veiklos apibendrinimas. Šį etapą užbaigėme, todėl galime nerti į naują.

Per pastaruosius metus daug ko išmokome ir norime toliau išnaudoti šias pamokas. Žinoma, planuojame atlikti albumo kūrinius gyvai, bet jau dabar dirbame prie naujų dainų ir tikimės, kad naujo leidinio nereikės laukti keletą metų“, - ateities planais dalinosi muzikantas.

Roko grupė „Pound Below“ susikūrė prieš ketverius metus Vilniuje. Iki šiol, be albume „Good Run“ išleistų kūrinių, grupė jau yra išleidusi 3 singlus.