Muzika

2020.10.14 10:17

Ramūnas Zilnys kalbina: naują klipą pristatančios „Baltos varnos“

LRT.lt2020.10.14 10:17

Trečiadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi grupė „Baltos varnos“, šiandien pristatanti naują dainą ir vaizdo klipą „Tavo demonai“.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina: naują vaizdo klipą pristatanti grupė „Baltos varnos“

Alternatyvios muzikos ir dainuojamosios poezijos derinį su folkloro elementais grojančios „Baltos varnos“ – tai dvynės Milda ir Teresė Andrijauskaitės, jau ne vienus metus gerai žinomos Lietuvos scenoje.

Šių metų pavasarį merginos daug simpatijų pelnė savo išradingais pasirodymais LRT karantino muzikiniame TV projekte „Dainuokim kartu“.

Anot dainininkių, naujoje dainoje susipina kelios problemos, kylančios iš vieno amžino klausimo – kas aš esu ir ką čia veikiu?

„Dažniausiai tokie klausimai kyla, kai pervargsti, kai visko aplink tiek daug, o tu, atrodo, supranti velniškai mažai. Ir štai tada mus pradeda valgyti mūsų pačių demonai, kurie įsitaiso galvoje, organuose, net pirštų galiukuose, akyse pasidaro juoda, nebematai ką esi padaręs, matai tik tai ko padaręs nesi.

Tad turi sustoti ir pripažinti, kad tie demonai šiuo metu yra užvaldę tavo kūną, mintis, nelaukti, kad tave kažkas išgelbės ar paguos. Vienintelis būdas jų atsikratyti yra atsiplėšti nuo žemės ir eiti, nes šie demonai bijo šviesos, o gravitacija juos veikia šimtą kartų labiau negu mus, taigi jie tiesiog negalės kartu su mumis pakilti, jie liks ten kur juos palikai“, – vaizdžiai dainos temą apibūdina „Baltos varnos“.

Naują vaizdo klipą režisavo Pijus Vaškevičius, viziją kūręs kartu su grupės narėmis.

„Klipas turi tam tikrų simbolinių momentų, kuriuos mes interpretuojame savaip, o žiūrovai galbūt atras savo reikšmių“, – sako dainininkės.

Taip pat skaitykite