Muzika

2020.10.12 11:41

JAV popžvaigždė Bebe Rexha pristato naują klipą: siekia įspėti apie internete kylančius pavojus

LRT.lt2020.10.12 11:41

„Grammy“ apdovanojimų nominantė, JAV popmuzikos žvaigždė Bebe Rexha po metų pertraukos kartu su repere Doja Cat pristatė naują kūrinį „Baby, I’m Jealous“. 

Jame atlikėja kalba apie šių dienų iššūkius: patyčias internete, pavydą, kūno kultą. Kartu su daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame atlikėja keliauja per skirtingus dešimtmečius.

B. Rexha savo dainoje nori atkreipti dėmesį į tai, kaip internetinis pasaulis keičia žmones – padaro juos piktais, pavydžiais, o dažnai ir verčia nepasitikėti savimi. Tačiau pats kūrinys nėra vien tik apie blogus dalykus – jis žaismingas, skatinantis pozityvumą ir pasitikėjimą. Doja Cat kūrinyje atkreipia dėmesį į visuomenės keliamus lūkesčius moterims.

„Baby, I’m Jealous“ parašiau norėdama atsikratyti nepasitikėjimo savimi. Socialiniai tinklai mane padarė dar labiau pavydesnę, tačiau tas pavydas galiausiai virto kritika sau. Mes kasdien matome gražiausias kitų žmonių gyvenimo akimirkas, iš to atsiranda savęs ir kitų lyginimas – savivertės ir grožio“, – apie naująją dainą pasakoja B. Rexha.

Vos tik išleidusi dainą, Rexha taip pat pasidalijo išskirtiniu ir ryškiu kūrinio vaizdo klipu. Jį režisavo įvairių apdovanojimų savininkė, režisierė Hannah Lux Davis. Klipe įsiamžino žinomi aktoriai ir nuomonės formuotojai - Charli D’Amelio, Nikita Dragun ir Avani Gregg.

„Baby, I’m Jealous“ yra pirmasis B. Rexhos kūrinys šiais metais. 2018-aisiais ji išleido debiutinį albumą „Expectations“, kuriame buvo ir didelės sėkmės sulaukęs kūrinys „I’m a Mess“. 2019-ieji atlikėjai taip pat buvo itin sėkmingi – išleisti hitai „Last Hurrah“, „Not 20 Anymore“ ir superhitas su „Chainsmokers“ „Call You Mine“. Atlikėja naują albumą planuoja išleisti 2021-ųjų pradžioje.

B. Rexhos singlai pasaulyje parduoti daugiau kaip 12 mln. kartų, muzika perklausyta per 6 mlrd. kartų, vaizdo klipai „YouTube“ peržiūrėti 2.7 mlrd. kartų, o per radiją Bebe dainas išgirdo dar beveik 10 mlrd. klausytojų.

Amerikos garso įrašų asociacija debiutinį atlikėjos albumą „Expectations“ yra įvertinusi auksiniu sertifikatu.