Muzika

2020.10.06 17:05

Pamatykite: naujame „Beissoul & Einiaus“ vaizdo klipe įsiamžino garsus Ukrainos modelis

LRT.lt2020.10.06 17:05

Elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius” gerbėjams netrukus padovanos naują albumą „Questions In The Dark’’.

Prieš jam pasirodant, kūrėjai siūlo pamatyti naują vaizdo klipą „Momentum“, kuriame nusifilmavo visame pasaulyje dirbantis modelis, konkurso „Ukraine’s Next Top Model’’ antrosios vietos laimėtojas bei ryškus šiuolaikinės Ukrainos subkultūros veidas Revanas Paliuchas.

Tai ne pirmasis kartas, kai „Beissoul & Einius“ bendradarbiauja su šiuo išskirtinio tipažo ir ūgio modeliu iš Ukrainos - 2018 metais Revanas žengė podiumu „Electrofashion Show’’ metu Vilniaus „Siemens“ arenoje, dar anksčiau – „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.

Verta priminti, kad „Beissoul & Einius“ kuriamiems kostiumams visada reikia išskirtinių modelių, nes vien ką reiškia pademonstruoti kelių metrų skersmens skrybėles ir išskirtinio – toli gražu ne patogaus (pavyzdžiui, iš stiklo) - dizaino drabužį, kuris visada atrodo kurtas lyg specialiai pasirinktam asmeniui.

„Mūsų santykis su Ukraina nuo pat pirmosios atvykimo ten dienos 2014 metais yra ypatingas, turime nuostabių draugų ir kolegų. Su jais bendradarbiaujame iki šiol – virtualūs būdai netrukdo kurti naujus planus ir įgyvendinti idėjas. Kūrybos mechanizmas niekada nesustoja, ir jau nekantraujame laukdami dienos, kai galėsime vėl visi dirbti gyvai", - sako „Beissoul & Einius“ vokalistas Artūras Žabas-Beissoul.

Revanas jam artimas savo požiūriu į gyvenimą, nes vaikinas nėra tik modelis, jis – ir „@subculture.ua" aktyvus veikėjas. Šis socialinius standartus laužantis ir iš naujo juos perkuriantis judėjimas apima daugybę sferų - nuo renginių bei vakarėlių organizavimo, parodų, meninių instaliacijų, drabužių kūrimo iki socialinių akcijų. RevanAS - daugiaplanė asmenybė, kuo Lietuvos šou pasaulyje išsiskiria ir „Beissoul & Einius“ duetas.

Vaizdo klipas „Momentum“ kris į širdį tiems, kurie gyvenime tam tikra prasme mėgsta skrieti 200 kilometrų per valandą greičiu ir dar priešinga eismo juosta. Tiems, kurie turi susikūrę savo pasaulį nepriklausomai nuo to, kaip jį vertina kiti.

„Momentum“ – istorija apie vaikiną, kuris drąsiai neria į savo baimes ir sapnus, ieško tamsoje, o iš tiesų gyvenime – išeities. Kartais jam tenka klaidžioti ir prapulti, bet visgi surasti tai, ko ieško. „Momentum“ – tai žinutė, kad visi mes turime raktą į save, į vidinį jėgos ir šviesos šaltinį, kurio negali atstoti jokia pagalba iš šalies.

Įspūdžiui sustiprinti vaizdo klipas nufilmuotas VHS 1990 metų kamera. Unikalūs juostos trikdžiai bei kitos netikėtos vaizdo išdaigos kuria ypatingą klipo atmosferą ir sustiprina lietuviškojo dueto norimą perduoti žinutę.

Iki šiol „Beissoul & Einius“ išleido tris albumus („Laikas paikas“ (2014 m.), „#asecretcontract" (2017 m.), „White Crow“ (2019 m.), minialbumą „Chamillion” (2015 m.). Įdomu tai, kad keletą albumų lydėjo specialiai su Aisčiu Mickevičiumi kurti kvepalai.

Duetas kuria ir kostiumus: pristatytos keturios avangardinės mados kolekcijos.

Albumas „Questions In The Dark“ bus pristatytas 2021 m. sausio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kai „Beissoul & Einius“ surengs koncertą, vainikuosiantį jų kūrybos dešimtmetį.