Muzika

2020.09.30 15:52

Pamatykite: populiari JAV vaikinų grupė „Why Don’t We“ į naują karjeros etapą žengia klipu „Fallin'”

LRT.lt2020.09.30 15:52

Talentinga JAV vaikinų grupė „Why Don’t We“ grįžo su nauju, grupės parašytu ir prodiusuotu kūriniu „Fallin'”. MTV eteryje vaikinai pristatė ir Isaaco Rentzo režisuotą išskirtinį dainos vaizdo klipą.

Ketverius metus kartu skaičiuojantis Los Andželo kvintetas (Danielis Seavey, Corbynas Bessonas, Jonah Maraisas, Jackas Avery ir Zachas Herronas) šių metų sausį dingo iš socialinių tinklų ir užsidarė studijoje, kurioje kūrė, įrašinėjo ir prodiusavo naują savo karjeros etapą.

„Galimybė patiems kurti ir prodiusuoti savo muziką mums yra didžiausias apdovanojimas. Per ketverius metus mes įgijome pakankamai pasitikėjimo savimi tam, kad nebijotume ieškoti savęs – tapome tuo, kuo visada svajojome“, – kalba C. Bessonas.

„Tai buvo tinkamiausias metas viską daryti patiems. Tai yra mūsų idėjos, melodijos ir mintys“, – antrina D. Seavey.

Tylą grupė nutraukė kiek anksčiau rugsėjį socialiniuose tinkluose pradėję slaptą kampaniją #WhereIsWDW – ji sulaukė daugiau kaip 5.5 mln. reakcijų per pirmąsias šešias dienas.

Nuo debiuto 2016-aisiais iki šios dienos „Why Don’t We“ skaičiuoja 3 mlrd. Perklausų internete, 670 mln. peržiūrų „YouTube“, 4.8 mln. „Instagram“ sekėjų, savo užantyje turi du platininius, keturis auksinius singlus ir į populiariausiųjų dešimtuką JAV patekusį debiutinį albumą.

Karjeros pradžioje vaikinai išleido net penkis minialbumus, galiausiai 2018-aisiais gimė debiutinis albumas „8 Letters“.

Vaikinų populiarumą įrodo ne tik įrašų perklausų skaičiai, „Why Don’t We“ yra ir itin sėkminga koncertinė grupė. Jų biografijoje - parduoti visi bilietai į turą po Šiaurės Ameriką, pasirodymai legendinėje salėje „Radio City Music Hall“ (bilietai išpirkti per dvi valandas), šou arenoje „Madison Square Garden“, 2019-ųjų „Teen Choice“ apdovanojimas, nominacija 2019-ųjų MTV vaizdo klipų apdovanojimuose, o kur dar daugybė pasirodymų populiariose TV laidose.