Muzika

2020.09.28 14:10

JAV metalo žvaigždės „Deftones“ išleido naują albumą: prisidėti kviečia ir gerbėjus

LRT.lt2020.09.28 14:10

Minėdami vieno žinomiausių savo albumų „White Pony“ dvidešimtmetį „Grammy“ laureatai „Deftones“ išleido naują albumą „Ohms“.

Tai pirmasis amerikiečių alternatyviojo metalo grupės albumas po ketverių metų pertraukos – ankstesnis, kritikų pripažintas diskas „Gore“ pasirodė 2016-aisiais.

Grupę šiuo metu sudaro Chino Moreno, Frankas Delgado, Stephenas Carpenteris, Abe Cunninghamas ir Sergio Vega.

Prie naujojo albumo kūrimo prisidėjo ir dar vienas senas grupės bičiulis, prodiuseris Terry Date‘as, kuris 1995-aisias dirbo su „Adrenaline“, 1997-aisias su „Around the Fur“, o 2000-aisias su „White Pony“.

Albumą pristatantis vaizdo klipas „Genesis“:

Praėjusią savaitę „Deftones“ paskelbė apie paramos kampaniją „Adopt-a-Dot“, kurios metu kviečia savo gerbėjus įsigyti „vietą“ ant naujojo albumo viršelio. Iš jų nuotraukų bus sukurtas specialus albumo viršelis. Visi gauti pinigai bus paaukoti vaikų ligoninėms, pediatrijos paramos fondams ir muzikos industrijos žmonėms, kurie nukentėjo nuo COVID-19.

Vienas garsiausių ir ikoniškiausių „Deftones“ albumų „White Pony“ šiais metais švenčia 20-metį. Kiek anksčiau šiais metais grupė spaudos konferencijos metu paskelbė, kad kartu su nauju albumu išleis remiksų albumą „Black Stallion“ – idėja jam gimė kuriant „Ohms“. Ši idėja atidėta kitiems metams, grupė planuoja ir turą po Šiaurės Ameriką.