Muzika

2020.09.24 11:19

Išgirskite: buvęs grupės SEL muzikantas pristato dainą apie įkyrius santykius

LRT.lt2020.09.24 11:19

Smuikininkas, gitaristas, kompozitorius, dainų autorius bei atlikėjas Edgar Sepa (Edgaras Piščikas) pristato kantri ir roko stiliaus dainą „Ei, ar tu girdi“. Tai pirmoji įrašyta daina, kuri pateks į debiutinį atlikėjo albumą, pasirodysiantį kitais metais. 

„Iš viso koncertuodamas aplankiau daugiau nei trisdešimt šalių. Įgijau ir sukaupiau didelią atlikimo bei kūrybinę patirtį. Jaučiu, kad jau pribrendau asmeninės kūrybos albumui“, - pasakojo atlikėjas.

Edgar Sepa net ketverius metus koncertavo su grupe SEL. Prieš kelerius metus su amerikiečių atlikėju Jamesu Lannu ir jo grupe dalyvavo ture po Europą. Taip pat bendradarbiavo su muzikantais Virgiu Stakėnu, „Dreams“, Aleksandru Belkinu ir „The Road Band“, Raimonda Masiulyte, latvių grupe „Emburgas zeni“, Austrijos atlikėju Texu Robinsonu, Japonijos pianiste Tajima Mayuko, amerikiečiu Billy Ryanu.

„Esu laisvas kūrėjas, santykiuose nepatinka jausti suvaržymus. Vieną dieną tiesiog iš emocijos sukūriau šią dainą.

Manau, ji atspindi tai, kuomet porų santykiuose kažkuris yra per didelis „kontrolierius“ ir dažnai tampa įkyrus. Jeigu kažkada neišdrįsite savo antrai pusei tiesiai šviesiai pasakyti, ką jaučiate - tiesiog paleiskite arba nusiųskite šią dainą“, - juokėsi atlikėjas Edgar Sepa.