Muzika

2020.09.21 12:48

Dėl COVID-19 plitimo Monique vėl nukelia savo koncertą arenoje: negaliu ignoruoti rizikos

LRT.lt2020.09.21 12:48

Šį rudenį Vilniaus „Siemens“ arenoje turėjęs vykti dainininkės Monikos Pundziūtės – Monique koncertas nukeliamas į kitų metų pavasarį. Šią žinią internete paskelbė pati atlikėja.

Monique koncertas su orkestru arenos „Cozy“ erdvėje turėjo būti surengtas šių metų balandį, tačiau tada dėl įvesto karantino buvo nukeltas į šių metų spalio 24 dieną.

Iki šios datos likus kiek daugiau nei mėnesiui, atlikėja pranešė, kad priversta dar sykį nukelti koncertą – į kitų metų balandžio 10-ąją. Anot jos, sprendimas priimtas dėl gausėjančių patvirtintų COVID-19 atvejų mūsų šalyje.

„Koncertai man yra vienas geriausių dalykų, nutinkančių gyvenime. Dėl kiekvieno iš jų išgyvenu ir labai stipriai laukiu kiekvieną sykį pajusti tą neeilinį ryšį per dainas, kurį turiu su jumis.

Deja, stebint besivystančią COVID-19 situaciją Lietuvoje, esu priversta su dideliu liūdesiu pranešti, kad koncertą su orkestru privalome nukelti į kitų metų pavasarį – 2021 m. balandžio 10 d. Šį sprendimą pasitarusi su komanda priėmiau, nes negaliu ignoruoti kylančios rizikos ir privalau prioritezuoti savo klausytojų sveikatą.

Nors šis sprendimas tikrai nebuvo lengvas, stengiuosi žvelgti pozityviai, nes kitų metų pavasarį koncertas bus įgyvendintas su dar didesne jėga ir, kas geriausia, su naujomis dainomis iš šiuo metu studijoje gimstančio trečio albumo“, – rašo Monique.

Laukdama koncerto arenoje, dainininkė šią vasarą pristatė net tris naujas dainas su vaizdo klipais.

Beje, įdomu tai, kad spalio 30-ąją Monique ketina koncertuoti Kauno „Žalgirio“ arenoje – muzikinėje dvikovoje su dainininku Justinu Jaručiu. Šis koncertas kol kas nėra atšauktas ar nukeltas.