Muzika

2020.09.19 17:26

Žaibiškai populiarėjantis britų atlikėjas Elderbrookas išleido debiutinį albumą: pamatykite naują jo klipą

LRT.lt2020.09.19 17:26

Pasaulinio lygio talentu vadinamas britų muzikantas bei prodiuseris Elderbrookas penktadienį išleido debiutinį albumą „Why Do We Shake In The Cold?“ ir paskelbė apie 14 pasirodymų koncertinį turą po Didžiąją Britaniją ir Europą 2021-asiais.

Ko tikėtis iš naujojo albumo? Anot atlikėjo, jame tyrinėjamos tapatybės paieškos, emocijų, jausmų temos. Elektroninė muzika yra puiki erdvė šioms temoms analizuoti.

Elderbrookui išgarsėti padėjo bendri drabai su „Camelphat“, Diplo, Black Coffee, „Rudimental“ ir Martinu Garrixu – vien su „Rudimental“ įrašyta daina „Something About You“ internete perklausyta 50 mln. kartų, vaizdo klipas peržiūrėtas 18 mln. kartų.

Jau išleisti albumo kūriniai perklausyti daugiau kaip 100 mln. kartų.

„Labai didžiuojuosi šiuo albumu, tai mano penkerių metų darbo kulminacija, nekantrauju, kada galėsiu juo pasidalinti su klausytojais.

Jame kalbu apie žmogiškojo ryšio svarbą, manau, kad tai ypač svarbu dabar, turime nebijoti jaustis vieniši, pavargę, tiesiog reikia tuo dalintis su kitais. Tik tada įveiksime visas negandas“, – apie albumą pasakoja Elderbrookas, kartu su albumu pristatęs ir klipą „Back To My Bed“:

Pandemijos metu Elderbrookas buvo kaip niekad produktyvus ir tęsė pasirodymus virtualioje erdvėje.

Jo „Quarantine Global Livestream Digital Tour” pasirodymus peržiūrėjo daugiau kaip 250 tūkst. žmonių. Rugsėjo 16-ąją Elderbrookas gerbėjams Londono akvariume surengė išskirtinį pasirodymą – taip jis pristatė naująjį albumą.

Albumą muzikantas ketina kitų metų kovą pristatyti koncertais Belgijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Austrijoje ir Didžiojoje Britanijoje.