Muzika

2020.09.16 11:25

Debiutas Lietuvos scenoje: šokių muzikos grupė „Red Beets“ pristato klipą „Stop Hiding“

LRT.lt2020.09.16 11:25

Lietuvos muzikos padangėje – naujas projektas „Red Beets“, šiandien pristatantis debiutinį šokių muzikos kūrinį „Stop Hiding“ ir įspūdingą, dinamišką jo vaizdo klipą. 

„Red Beets“ sudėtyje yra net keletas muzikos prodiuserių, kuriančių roko, disko, hauso, trepo, r&b, popmuzikos bei įvairiuose kituose muzikos žanruose.

„Mes norim kurti tai, kas patinka mums patiems. Visi dirbame garso įrašų studijose ne vienus metus, ne 10 metų, kai kurie ir net ne 20 metų, todėl visų pirma mums yra svarbi bendra produkto kokybė.

Pati dainos kompozicija, tekstai pradėti kurti dar 2019 metų vasarą, o pristatome tik dabar, nes tik dabar baigėme „Stop Hiding“ vaizdo klipo gamybos procesą, o iki tol labai daug dirbome prie kitų dalykų.

Skubėti nėra kur, svarbu, kad klausytoją, žiūrovą pasiektų kiek įmanoma profesionaliau išbaigtas produktas, ką iš esmės stengiasi daryti daugelis muzikos verslo atstovų visame pasaulyje“, – teigia vienas iš grupės narių, žinomas muzikos prodiuseris, aranžuotojas Dalius Pletniovas.

„Stop Hiding“ vaizdo klipe pagrindinis ir vienitelis vaidmuo atiteko akrobatui, parkūro treneriui Haroldui Savickui, kurio atliekami sportiniai triukai džiugina akį.

Kūrinio vokalo partijas atlieka muzikos prodiuseris Mindaugas Baranauskas, šiame projekte pasivadinęs M Bara pseudonimu.

Ateityje „Red Beets“ žada daug naujų kūrinių bei vaizdo klipų tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis, kuriuose dalyvaus ne vienas žinomas mūsų šalies atlikėjas, taip pat nemažai naujų, dar plačiai negirdėtų lietuviškos muzikos talentų.

Grupės pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „raudoni burokėliai“, o anglų kalboje „Red Beets“ tarimas skamba kaip „Red Beats“ – „raudoni ritmai“.

„Mes dievinam raudonus burokėlius. Visada, prieš kurdami muziką, valgome daug raudonų burokėlių. Tai tiesiog yra sveika, suteikia begalę energijos ir reikalingų emocijų“, – juokauja grupės nariai.