Muzika

2020.09.15 22:02

Apie popžvaigždę Madonną bus kuriamas kino filmas: jį režisuos pati atlikėja

LRT.lt2020.09.15 22:02

Po daug dėmesio sulaukusių kino filmų apie grupę „Queen“ ir Eltoną Johną atėjo eilė ir JAV dainininkei Madonnai.

Antradienio vakarą pranešta, kad vienos populiariausių pasaulio dainininkių gyvenimas bus įamžintas naujame kino filme, kurį kuria studija „Universal Pictures“.

Žinią apie tai savo interneto svetainėje paskelbė pati Madonna, pabrėžusi, kad filme atsispindės „tikroji, nepapasakota“ jos istorija.

62-ejų dainininkė pati kuria filmo scenarijų ir jį režisuos. Kurti filmą jai padės „Oskaro“ laureatė (šį apdovanojimą pelniusi už filmą „Džuno“), scenarijaus autorė Diablo Cody, filmą prodiusuos tris kartus „Oskarui“ nominuota prodiuserė Amy Pascal.

„Noriu perteikti neįtikėtiną kelionę, į kurią mane gyvenimas nunešė kaip artistę, muzikantę, šokėją – žmogų, bandantį prasiskinti kelią pasaulyje. Filmo dėmesio centre bus muzika. Muzika mane veda į priekį, menas išlaikė mane gyvą. Yra tiek daug nepapasakotų ir įkvepiančių istorijų, kas kitas geriau jas papasakos, nei aš“, - pranešime spaudai cituojama Madonna.

„Universal“ kino padalinio vadovė Donna Langley Madonną įvardijo kaip išskirtinę ikoną, humanitarę, menininkę ir maištininkę, pabrėždama, kad dainininkės istorija be jokių iškraipymų kino žiūrovams bus papasakota pirmą sykį.

Madonna, kurios įrašai parduoti daugiau nei 335 milijonų tiražu, yra viena populiariausių atlikėjų muzikos istorijoje. Jos kolekcijoje – net 225 muzikos apdovanojimai, taip pat - „Auksinis gaublys“ už vaidmenį kino filme „Evita“ (1996 m.).

Kol kas nepranešama, kas vaidins dainininkę ir kada planuojama baigti filmą.

Taip pat skaitykite