Muzika

2020.08.21 17:32

Daddy Was A Milkman surengė koncertą Pažaislyje: jau žinau, kad kitąmet tai kartosime

LRT.lt2020.08.21 17:32

Ketvirtadienį Pažaislyje Daddy Was A Milkman surengė ypatingą koncertą. Hito „Breathe In“ atlikėjas pakvietė publiką į „Monte Pacis“ kompleksą, kur atliko naujas ir gerai žinomas savo dainas.

Gausiai susirinkę gerbėjai negailėjo plojimų ir tikino, kad tai buvo vienas geriausių šios vasaros vakarų.

„Ačiū Kaunui, ačiū visiems kas atvykot iš toliau. Džiaugiuosi, kad buvot kartu su mumis čia ir dabar. Patikėkite, tas bendrystės jausmas labai gerai jautėsi net ir būnant scenoje.

Tai buvo absoliučiai nuostabus vakaras. Labai jus visus myliu!“, – po koncerto sakė Ignas Pociūnas. „Jau žinau, kad kitąmet vėl viską pakartosime čia! Dabar nekantriai laukiu kito mūsų susitikimo rugsėjo 3 d. „Vasaros terasoje“ Vilniuje, kur kartu palydėsime vasarą ir pasitiksime rudenį“.

Prieš ketverius metus debiutavęs Daddy Was A Milkman greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Scenos naujoką iškart puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – M.A.M.A. ceremonijoje Daddy Was A Milkman pelnė Metų proveržio ir Metų elektronikos apdovanojimus.

2018-ieji metai atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam M.A.M.A. apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – Metų atlikėjo, Metų albumo, Metų koncertinio atlikėjo ir Metų popmuzikos atlikėjo. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui pelnytai buvo įteiktas svarbiausias titulas – M.A.M.A. komisija jį išrinko Metų atlikėju.

Daddy Was A Milkman yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš dvejus metus Daddy Was A Milkman išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.