Muzika

2020.08.20 11:19

Koncertą Pažaislyje surengusi Erica Jennings: esu laiminga, kad mano daina sulaukė tarptautinio dėmesio

LRT.lt2020.08.20 11:19

Trečiadienio vakarą Pažaislį užbūrė Ericos Jennings muzika. Populiari dainininkė surengė ypatingą koncertą, kuriame susirinkusiems gerbėjams pristatė naujausio albumo „Songs In Saturn“ dainas.

Vieną gražiausių rugpjūčio vakarų ryškiomis spalvomis nuspalvino ne tik nauji kūriniai, bet ir gerai žinomi Ericos Jennings hitai: „The Truth“, „Black Is The Colour“, „Lovely Day“, „Leading Me Home“ ir daugelis kitų.

„Esu labai dėkinga už nuostabią atmosferą - publika labai šiltai mane sutiko ir viso koncerto metu padėjo kurti puikų šou“, – po koncerto sakė Erica Jennings. „Atlikėjams dabartinis metas yra labai sunkus ir neatrodo, kad greitai taps lengviau. Nesame medikai ir negelbėjame gyvybių, tačiau žmonių gyvenime muzika yra labai reikalinga. Noriu nuoširdžiai padėkoti žiūrovams už meilę, kurią jūs dovanojote man ir mano muzikantams. Tai buvo puikus šou ir mes jau pradedame ruoštis koncertui Vilniuje, kur grosime su pilnu retro orkestru – rudenį pradėsime su daug džiazo ir svingo“.

Erica Jennings džiaugėsi, kad naujausios jos dainos „Neužmirštuolės akys“ vaizdo klipas, kurį įkvėpė Sausio 13-osios teroras Lietuvoje ir dabartiniai įvykiai Baltarusijoje, jau sulaukė dėmesio ne tik mūsų šalyje. Žinia apie naujausią atlikėjos kūrinį pasidalino vieni didžiausių naujienų portalų Baltarusijoje ir Ukrainoje.

„Esu labai laiminga, kad mano daina sulaukė tarptautinio dėmesio – siekiau, kad Baltarusijos žmonės pajustų mūsų meilę ir paramą“, – teigė Erica Jennings.

Viena populiariausių šalies dainininkių neseniai šventė jubiliejų. 40-ojo gimtadienio proga Erica Jennings didžiausią dovaną padovanojo gerbėjams – išleido ilgai lauktą solo albumą „Songs In Saturn“.

Naujausias dainas ir geriausius dainininkės hitus gerbėjai netrukus galės išgirsti ir Vilniuje. Rugsėjo 2 d. Erica Jennings ir retro orkestras surengs išskirtinį koncertą „Vasaros terasoje“.

„Tai bus išskirtinis albumo „Songs In Saturn“ pristatymo koncertas. Švęsime naują albumą, gyvenimą ir muziką“, – sako Erica Jennings.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt