Muzika

2020.08.11 11:28

Programišiai bando klaidinti „Beissoul & Einius“ koncerto Vilniuje žiūrovus

LRT.lt2020.08.11 11:28

Pirmadienį feisbuke siautėjantys pažeidėjai sukėlė nemažai sumaišties tarp kitą savaitę Vilniuje, VU botanikos sode, vyksiančio „Beissoul & Einius“ koncerto gerbėjų. Socialiniame tinkle paskelbto renginio informacija įsilaužėlių buvo savavališkai pakoreguota ir pakeistas renginio formatas – iš gyvo koncerto į internetinį („online“) pasirodymą.

Koncerto „Space Garden“ organizatoriai pabrėžia, kad renginio formatas nesikeičia ir gerbėjai VU botanikos sode, Vingio skyriuje, išvys gyvą „Beissoul & Einius“ koncertą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Vos tik internete pasirodė klaidinga informacija iš karto sulaukėme daugybės žmonių klausimų ir nuogąstavimų. Dėkojame jiems už pastabumą ir už tai, kad iš karto informavo apie pastebėtus pasikeitimus. Noriu viešai išsklaidyti visas abejones ir klausimus: „Beissoul & Einius“ koncertas rugpjūčio 19 d. VU botanikos sode tikrai įvyks, žiūrovai išvys gyvą dueto pasirodymą. Dėl to nerimauti nereikia“, – tvirtina koncertą organizuojančios bendrovės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Oficialiame renginio puslapyje feisbuke vis dar nurodoma, kad „Beissoul & Einius“ koncertas „Space Garden“ Vilniuje yra internetinis renginys, tačiau koncerto organizatoriai labai prašo nekreipti dėmesio į šią klaidingą informaciją. Šiuo metu yra ieškoma būdų informaciją atitaisyti.

Dėl vienokių ar kitokių priežasčių praleidę dueto pasirodymą Vilniuje, gerbėjai turės antrą progą. „Beissoul & Einius“ pasirodys ir pajūryje. Koncertas „Space garden“ Klaipėdoje, Šiauriniame rage (Senojoje perkėloje), vyks rugpjūčio 22 d.