Muzika

2020.08.04 14:47

Didžiausas metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia naujas žvaigždes

LRT.lt2020.08.04 14:47

Didžiausias ir vienintelis šiemet vyksiantis muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia naujas žvaigždes. Organizatoriai patvirtino, kad trečią kartą rengiamas festivalis šiemet vyks rugsėjo 5 d. Raudondvaryje. Jame pasirodys Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Jauti“ ir „Kabloonak“ bei dar 6 naujos grupės ir atlikėjai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Oficialiai patvirtinta, kad prie jau minėtų vardų prisijungs dar šeši gerai žinomi atlikėjai ir grupės. Išskirtinį šou žada OG Version – socialinių tinklų garsenybės Karolinos Meschino širdį užkariavusio reperio pasirodymas gali tapti vienu iš įsimintiniausių.

„M.A.M.A. vasara“ scenoje publika išgirs ir pamatys „Metų proveržio“ statulėlę „M.A.M.A. apdovanojimuose“ šiemet gavusią dainininkę Evgenya Redko.

Geriausias savo dainas atliks ir sparčiai populiarėjanti atlikėja Paula – TV šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja, prieš keletą metų su savo atliekama daina nukeliavusi iki „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalo.

Intriguojantį pasirodymą specialiai festivaliui „M.A.M.A. vasara“ rengia ir vilniečių indie-pop muzikos grupė „Sisters On Wire“.

Energingą pasirodymą žada alternatyvios muzikos grupė „The Station“, neseniai susitrumpinusi pavadinimą iki „Sinstation“.

Taip pat, festivalio publiką kaitins visiškai naujas Lietuvos muzikinės padangės vardas – atlikėjas Kristis, neseniai internetą sudrebinęs Sauliaus Prūsaičio parodija.