Muzika

2020.08.04 11:42

Vidas Bareikis pristato naują dainą, kurios veidu tapo Dalia Belickaitė

LRT.lt2020.08.04 11:42

„Ši daina yra kvietimas nepamiršti savo svajonių, nenukelti savo slapčiausių tikslų į ateitį, o dabar pat imti ir pradėti kelią link jų“, – apie naują kūrinį feisbuke sako Vidas Bareikis.

Socialiniame tinkle jis pasidalijo ir visa dainos atsiradimo istorija.

„Vieną dieną gavau video įrašą iš nepažįstamos merginos per „Instagramą“ kuriame ji gitara grojo dainą „Pažiūrėk į mane mama“.

Ji buvo apsirengusi odine striuke su daug apsiuvų, užsimetusi plaukus ant akių ir grojo markeriu aprašinėta gitara. Kažkaip labai atpažinau tą jos emociją ir gyvenimo etapą, kai viskas atrodo taip tikra ir nuoširdu, kai galva pilna „pasaulio užkariavimo“ planų ir visos svajonės atrodo dar tik ateityje.

Bet po to kažkodėl savo svajonėms pradedame sakyti VĖLIAU arba BIJAU, pradedame daugiau įsiklausyti į aplinkinius, o ne į save pačius ir galiausiai „nuraminame“ save pledukais ir vyno taurelėm... Ši daina yra KVIETIMAS nepamiršti savo svajonių, nenukelti savo slapčiausių tikslų į ateitį, o dabar pat imti ir pradėti kelią link jų.

Gali trukti ilgai, gali net ir nepavykti, bet kaip sakė Makmerfis „Skrydyje virš gegutės lizdo“ – Aš bent jau pabandžiau...“

V. Bareikis taip pat dėkojo buvusiai krepšininkei Daliai Belickaitei, kad tapo šios dainos veidu, Karoliui Talučiui už bendradarbiavimą ir palinkėjo visiems gero klausymo.

PREMJERA! Vieną dieną gavau video įrašą iš nepažįstamos merginos per Instagramą kuriame ji gitara grojo dainą “Pažiūrėk...

Posted by Vidas Bareikis on Tuesday, August 4, 2020