Muzika

2020.08.01 18:50

Į Vilnių atvyksianti britų grupė „Foals“ išleido antrąjį remiksų albumą

LRT.lt2020.08.01 18:50

Britų grupė „Foals“ dar kartą pravėrė savo archyvų skrynią tam, kad galėtų pasidalinti pačiais kūrybingiausiais šokių ir elektronikos remiksais iš savojo katalogo.

Penktadienį dienos šviesą išvydo albumas „Collected Reworks Vol. II“. Paskutinis šios serijos albumas bus išleistas šios vasaros pabaigoje, galiausiai visi trys albumai nuguls į riboto tiražo „Collected Reworks“ vinilų kolekciją, kuri bus išleista spalio 9-ąją.

Antrąją remiksų albumo dalį „Collected Reworks Vol. II“ grupė išleido kartu su nauju KUU remiksu „Wash Off“. KUU – naujas žinomų elektroninės muzikos kūrėjų Alexo Metrico ir Ritono projektas.

Vaikinai pakeitė „Foals“ kūrinio nuotaiką – nerami ir net kiek nervinga daina tapo laimingo skambesio ir ramybės pripildytu kūriniu. Toks tarytum drastiškas pokytis „Foals“ kūrybos nepakeičia – būtent tuo ir išsiskiria grupė – jos unikalumo ir identiteto iš kūrinio atimti neįmanoma. KUU dainai suteikia šviežumo:

Būtent tokios ir yra visos albumo „Collected Reworks Vol. II“ dainos, didžioji dalis jų pirmą sykį išleidžiamos internete. Be jau anksčiau minėto KUU remikso albume skamba ir Surkin, Mura Masa „Jagwar Ma“ bei kitų atlikėjų sukurti „Foals“ dainų perdirbiniai.

2019-aisiais „Foals“ pradėjo nepamirštamą kelionę su didelės sėkmės sulaukusiu dviejų dalių albumu „Everything Not Saved Will Be Lost“. Šio projekto metu „Foals“ pirmą kartą pelnė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos albumų tope ir buvo apdovanoti trim prestižiniais apdovanojimais: „Geriausia grupė“ (Britų muzikos apdovanojimai), „Geriausias albumas“ („Q“ apdovanojimai) ir „Geriausias gyvas pasirodymas“ („NME“ apdovanojimui). Muzikantai taip pat nominuoti „Mercury“ apdovanojimui.

„Foals“ ketina sugrįžti į didžiąsias arenas 2021-aisiais. Grupė surengs turą po Didžiąją Britaniją, kurios metu įvyks trys koncertai Londono „Olympia“ salėje, taip pat gastroliuos po Europos arenas ir pasirodys pagrindiniuose senojo žemyno festivaliuose. Kitų metų pavasarį ilgai laukto „Foals“ sugrįžimo sulauks ir Lietuvos klausytojai – gegužės 23-ąją grupė pasirodys „Compensa“ koncertų salėje.

Taip pat skaitykite