Muzika

2020.08.01 16:55

JAV grupės „Slipknot“ vokalistas išleidžia solinį albumą: pirmajame vaizdo klipe – daugybė žvaigždžių

LRT.lt2020.08.01 16:55

„Grammy“ apdovanojimų nugalėtojas, dainininkas, aktorius ir „New York Times“ bestselerio autorius Corey Tayloras paskelbė spalio 2-ąją išleisiantis ilgai lauktą debiutinį solinį albumą „CMFT“(„Roadrunner Records“). 

Kartu su šia žinia garsių JAV grupių „Slipknot“ ir „Stone Sour“ lyderis pasidalijo ir dviem naujojo albumo kūriniais - „Black Eyes Blue“ ir vaizdo klipu „CMFT Must Be Stopped“.

Abi dainos atskleidžia platų atlikėjo muzikinį spektrą ir sugebėjimus. C. Tayloras pasitelkia sunkiojo roko, klasikinio roko, pankroko ir net hiphopo skambesį.

Dainoje „Black Eyes Blue“ atlikėjo vokalas skamba labai nostalgiškai, o „CMFT Must Be Stopped“ skambesys primena „Slipknot“ debiutinį albumą, jame skamba ir daug kartų platina įvertinto atlikėjo Tech N9ne ir britų reperio Kid Bookie balsai.

Kūrinio vaizdo klipą režisavo Djay Brawneris, jame nusifilmavo gausybė muzikos žvaigždžių: Marilyn Mansonas, „Metallica“ būgnininkas Larsas Ulrichas, „Judas Priest“ vokalistas Robas Halfordas, Chrisas Jericho, ZillaKami ir kiti:

Albumo „CMFT“ kelias buvo ilgas – kai kurias dainas jam Tayloras parašė dar paauglystėje, dalis gimė pastaraisiais metais.

Albumą atlikėjas įrašė „Hideout“ studijose Las Vegase, kartu su prodiuseriu Jay Rustonu ir jo grupe: Christianu Martucci [gitara], Zachu Throne‘u [gitara], Jasonu Christopheriu [bosinė gitara] ir Dustinu Robertu [būgnai]. Albumas nagrinėja kiek laukinį, bet tuo pačiu ir jaudinantį Tayloro kelią į muzikinį šlovės olimpą.

Beje, ryški ir provokuojanti metalo grupė „Slipknot“, kurioje dainuoja C. Tayloras, yra koncertavusi ir Lietuvoje – prieš ketverius metus grojo Vilniaus „Siemens“ arenoje.