Muzika

2020.07.13 18:00

Klaipėdoje atidaryta nauja renginių erdvė po atviru dangumi – koncertai čia vyks visą vasarą

LRT.lt2020.07.13 18:00

Savaitgalį Klaipėdoje miestiečiams ir miesto svečiams vartus atvėrė nauja renginių erdvė „Šiaurinis ragas“, kurioje visą vasarą ir rudens pradžioje įvyks gausybė koncertų ir kitų renginių.

Čia savo koncertus surengs ir garsiausi šalies atlikėjai - tokie kaip Donatas Montvydas, Jazzu, „8 Kambarys“ ir kiti. Atidarymo renginyje, pažymėtame fejerverkais, susirinko gausybė klaipėdiečių.

„Šiuo metu renginių lankytojus ir pramogautojus sunku nustebinti, o renginiams įprastos erdvės nebėra tokios patrauklios. Mūsų tikslas – sukurti geriausias emocijas atvykstantiems ir surengti įvairiausių žanrų renginius, iš kurių ne vienas bus ir nemokamas“, – anksčiau teigė „Šiaurinio rago“ erdvės sumanytojas Jevgenijus Sokolovas.

Atidarymo vakarą vieną unikaliausių pajūrio renginių erdvių griausmingai pradėjo grupė „Old City Band“, sujungusi džiazo, fanko, rokenrolo stilius į vieną skambesį. Vakarą vainikavo fejerverkai.

Jau šį penktadienį koncertinę sceną Klaipėdoje „pasimatuos“ ir vienas ryškiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas, kuris po ilgos pertraukos sugrįš į sceną ir pristatys naujausius savo kūrinius bei atliks hitais tapusias dainas.

„Galiu sakyti, kad tai bus pirmasis mano koncertas po karantino, savotiškas sugrįžimas. Daug repetuojame su grupe, nes esame išsiilgę šios veiklos, o tuo labiau, kad nežinome, kaip ilgai galėsime tuo džiaugtis. Esame pasiruošę ir esame paruošę naujienų, tikrai bus ne vienas pirmą kartą gyvai nuskambėsiantis kūrinys“, – apie liepos 17 – ąją įvyksiantį koncertą pasakojo Donatas.

Vėliau „Šiauriniame rage“ koncertus surengs Evgenya Redko, Natalija Bunkė, Jazzu, „8 Kambarys“, Justinas Jarutis ir Jovani, „G & G Sindikatas” ir daugelis kitų žinomiausių šalies atlikėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt