Muzika

2020.07.07 10:17

Ramūnas Zilnys kalbina: Vaidas Baumila – apie naują dainą, mylimąją, Lietuvos pajūrį ir saulėlydžius Biržuose

pamatykite pokalbio įrašą
LRT.lt2020.07.07 10:17

Antradienio rytą naujienų portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje viešėjo dainininkas Vaidas Baumila. Portalo lankytojams Vaidas pirmiesiems pristatė naują savo dainą „Meilės sezonas“, papasakojo apie jai nufilmuotą vizualizaciją, pasidalijo, ką planuoja po karantino, pasakojo apie savo atostogas, iš naujo atrastą Lietuvos pajūrį ir gražiausius saulėlydžius.

STEBĖKITE POKALBIO ĮRAŠĄ:

Ramūnas Zilnys kalbina. Vaidas Baumila – apie naują dainą „Meilės sezonas“ ir iš naujo atrastą Lietuvos pajūrį

V. Baumilos albume skamba ne vienas didelio dėmesio sulaukęs hitas – „Suknelė“, „Milijonai“, „Dviese“, „Galingi“ ir kitos žinomos dainos.

Antradienį pristatyta daina „Meilės sezonas“ – naujas kūrinys, skirtas šiai vasarai.

Dainos klipas nufilmuotas viename gražiausių Lietuvos kampelių – Nidoje. Šioje dainos vizualizacijoje Vaidas leidžiasi į kelionę automobiliu su savo augintine Bite. Kelionės tikslas – susitikimas su mergina kopose.

Kūrinys klausytojus kviečia mėgautis įsibėgėjusiu vasaros ritmu, kuris alsuoja meile ir artumu.

„Vasara manyje sužadina stiprų pojūtį aistrai ir artumui. Prisipažinkime, kad prisiminimai apie šį sezoną, kuris kupinas vandens, saulės ir užsimezgusių vasaros romanų, palieka ryškiausius skonius“, – mintimis apie naujausią savo singlą dalinasi V. Baumila.

Dainininkas atskleidžia, kad naujos dainos vaizdo klipas nufilmuotas vienoje gražiausių Lietuvoje vietų – Nidoje. „Pradėjome filmuoti anksti ryte, maždaug trečią valandą ryto, kad pagautume brėkštančio ryto apšvietimą, kuris gniaužia kvapą ir yra nepaprastai gražus Nidoje“, – teigia atlikėjas.

V. Baumila atvirauja, kad geriausi dainos vaizdo klipo momentai gimė ekstremaliomis sąlygomis.

„Filmavimo procesas buvo itin ekstremalus. Operatorius Laurynas Mataitis griebėsi net ir kaskadininko vaidmens, filmuodamas įvairiais rakursais – prisikabinęs prie nemažu greičiu judančio automobilio priekio, šono ir galo – tam, kad užfiksuotų geriausius ir įdomiausius kadrus“, – apie vaizdo klipo idėjos įgyvendinimo iššūkius pasakoja muzikantas.

Anot V. Baumilos, gyvi susitikimai su gerbėjais prasidės atslūgus vasaros karščiams. Artėjančiame rudens ture klausytojai girdės ne tik senai pamėgtas ir hitais tapusias dainas, bet ir šią naujausią atlikėjo muzikinę premjerą – „Meilės sezonas“.

Taip pat skaitykite