Muzika

2020.07.07 10:05

Internete daug dėmesio sulaukęs atlikėjas Kristis pristato naują klipą: šįkart pašiepė ir „influencerius“

LRT.lt2020.07.07 10:05

Tie, kurie jau spėjo susipažinti su jauno lietuvių atlikėjo Krisčio kūryba, žino, kad vaikinui kūrybinių idėjų tikrai netrūksta.

Šįmet pristatęs kūrinius „Judu kaip“ bei „Pirmas bučinys“, šiandien dainininkas pristato įspūdingą vaizdo klipą ir dainą „Sativa“. Išskirtiniame vaizdo klipe kūrėjas siekia linksmai pasišaipyti iš žinomų žmonių, kurie karantino metu tapo „influenceriais“.

Pasak sparčiai populiarėjančio atlikėjo Krisčio, naujasis kūrinys tai dar karantino laikotarpio vaisius, kurį su nekantrumu laukė pristatyti.

„Ši daina buvo sugalvota bei įrašyta karantino metu. Žinoma, kaip jau tapo tradiciška, kūrinys skirtas merginai, tačiau su daug papildomų poteksčių. Sunku perteikti mintį, kurią norėjau perduoti būtent tais žodžiais, nes kitais žodžiais sakiniai gali nebetekti prasmės“, – atvirauja vaikinas.

Jau tapo aišku, kad kūrėjas mėgsta eksperimentuoti su muzikos stiliais, tad ir naujausias kūrinys „Sativa“ nėra išimtis – čia dainininkas apjungė synthpop ir dramenbeiso skambesius. Pasak Krisčio, ši stilių sintezė dar šviežia, tačiau nukelianti į 80 – uosius, išlaikant šiandieninių vakrėlių dvasią.

Pasakodamas apie dainos pavadinimą, vaikinas nevynioja žodžių į vatą ir teigia, kad reikšmė paprasta.

„Sativa pavadinimas nėra labai stipriai užkoduotas – tai yra narkotinės medžiagos pavadinimas, kuris apsvaigina protą, lygiai taip pat, kaip apsvaigino visą pasaulį apskriejusi pavojinga liga bei jos padariniai“, – aiškina Kristis.

Kūriniui „Sativa“ šiandien pristatomas ir abejingų nepaliksiantis vaizdo klipas, kuriame ne tik gausu įvairių scenų su tam tikromis žinutėmis, tačiau ir dvi alpakos, kurioms vaikinas taip pat turi paaiškinimą.

„Šio kūrinio su vaizdo klipo idėja buvo draugiškai pasijuokti iš susidariusios situacijos, kuomet sportininkai, didžėjai ar įvairūs menininkai buvo priversti dirbti iš namų ir dėl to tapo įvairių socialinių tinklų "influenceriais". Kitais žodžiais aš parodau skirtingus būdus užsidirbti pinigų žmonėms, kurie sėdi namuose.

Paskutinei profesijai trūko merginos, kuri susirgo likus dviems dienoms iki filmavimo. Dėl šios priežasties turėjom galvoti, kas gali būti taip pat estetiška ir kieta, kaip graži mergina. Nesugalvojom nieko kiečiau, kaip dvi alpakos. Klipą nufilmavome dviese su operatoriumi Tomu Vaškiu per nepilnus du mėnesius, todėl galiu sakyti, kad tai mano karantino apibendrinimas“, – apie naujausią vaizdo klipą pasakoja Kristis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt