Muzika

2020.06.30 16:27

Grupė „shishi“ pristato vinilo plokštelę ir ruošiasi koncertams užsienyje

LRT.lt2020.06.30 16:27

Šiandien pasirodžiusiame grupės „shishi“ albume – 8 kūriniai ir daugybė asmeninių išgyvenimų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Mafitishei“ vinilą puošia spalvinga ir išskirtinė grupės bičiulio, iliustratoriaus Abran kūryba. Su garso režisieriumi Tomu Verbaičiu įrašytas dainas jau nuo žiemos „shishi“ planavo pavežioti po Europą. Nors karantinas gerokai pakoregavo grupės planus, muzikantės pasakoja, jog vasarą jau turi suplanuotų kelionių už Lietuvos.

Liepą merginos pasirodys „Kartupelpalma“ festivalyje Rygoje, rugpjūtį grupė dalyvaus „Tallinn Music Week“ muzikos industrijos festivalyje – mugėje, o rugsėjį planuoja aplankyti festivalius „Spring Break“ Poznanėje bei „Liverpool Sound City“ Didžiojoje Britanijoje.

Anksčiau grupė savo kūrybą jau yra pristačiusi Vokietijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Izraelyje, Kroatijoje, Austrijoje, Čekijoje bei Olandijoje.

Šiuo metu trash, surf, soul, rap muzikos kolektyvo „shishi“ garsus ir balsus sudaro Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas) bei neseniai būgnininkę ir vokalistę Francheską – Eleną Neniškytę pakeitusi Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas).

Populiariausi