Muzika

2020.06.23 14:14

Kauno „Žalgirio“ areną rudenį drebins Monique ir Justino Jaručio dvikova

LRT.lt2020.06.23 14:14

Pasaulinę šlovę pelniusios muzikos kovos grįžta į Lietuvą. Spalio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje susigrums du populiariosios muzikos atstovai: Moniqué ir Justinas Jarutis.

Ilgus mėnesius specialiai šiam renginiui besiruošiantys Moniqué ir Justinas Jarutis susitiks keturiuose muzikos raunduose. Kovos „Red Bull Soundclash“ nugalėtoją, kaip ir kitose šalyse, kur vyksta tokie muzikiniai mūšiai, lems publika. Gerbėjų plojimų ir ovacijų keliamą triukšmą fiksuos specialūs ir itin tikslūs garso matuokliai.

Pagal pasaulines šių kovų taisykles, kiekviena dvikova prasideda apšilimu, kurio metu Moniqué ir Justinas Jarutis atliks savo dainas. Pirmame dvikovos raunde abu atlikėjai atliks po naują to paties gerai žinomo hito versiją. Antrame raunde meistriškai vykdys vienas kito atliekamų dainų „perėmimą“. Trečiasis raundas bus skirtas atlikti savo dainas skirtingais muzikos žanrais, pavyzdžiui kantri, regio ar electro. Ketvirtame raunde Moniqué ir Justinas Jarutis į sceną žengs kartu su kviestinėmis žvaigždėmis, kurioms padedant sieks nugalėti negailestingoje kovoje.

Toks renginys pirmą kartą mūsų šalyje buvo surengtas 2012 m. Tada savo jėgas išbandė Marijonas Mikutavičius ir grupė „G & G Sindikatas“. Prieš aštuonerius metus vykusiame šou triumfavo Marijus Mikutavičius, kuris po du mėnesius vykusio intensyvaus pasiruošimo ir daug jėgų kainavusių keturių raundų nugalėjo repo grandus. Marijono ir „G & G Sindikato“ susitikimui vadovavo grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius–Samas.

2017 m. svarbiausioje pasaulyje muzikos dvikovoje jėgas išmėgino Jazzu ir Donatas Montvydas. Po itin įtemptos kovos renginio vedėjaiJonas Nainys ir Rolandas Mackevičius nugalėtoja paskelbė Jazzu. Bene populiariausia dainininkė Lietuvoje pergalę išplėšė po itin permainingos ir azartiškos kovos.

Didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukęs renginys vyksta daugelyje šalių. Renginiuose dalyvavo garsusis amerikiečių reperis Snoop Doggas, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir daugelis kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių. Bilietai į šiuos renginius būna išgraibstomi per kelias dienas.

Taip pat skaitykite