Muzika

2020.06.22 10:24

Pamatykite: jaunas atlikėjas Lukas Zapolskas debiutuoja Kalifornijoje nufilmuotu klipu

LRT.lt2020.06.22 10:24

Lietuvos muzikos pasaulyje debiutuoja naujas vardas – Lukas Zapolskas. Šis atlikėjas nėra atėjęs iš kokio populiaraus projekto, tai daugiau istorija apie asmeninį projektą, kaip išdrįsti „garsiai dainuoti”.

Todėl ši diena vaikinui yra itin svarbi – jis pristato pirmąjį savo kūrinį „99 percent” su vaizdo klipu, nufilmuotu Kalifornijoje.

Nors jaunasis atlikėjas muzikuoti pradėjo būdamas septynerių, tačiau drąsos ir pasitikėjimo dainuoti prieš auditoriją ar parodyti savo kūrybos dainas kitiems turėjo nedaug. 23-ejų vaikinas neslepia, kad tokį nepasitikėjimą savimi lėmė ne tik jo uždaras būdas, bet ir tai, kad yra kilęs iš nedidelio Daugų miestelio Alytaus rajone.

„Nors esu išbandęs jėgas muzikiniame projekte, ragavęs scenos, tačiau man pasirodė nepakankamai to, kad išdrįsčiau vadinti save atlikėju. Todėl užsidarydavau tam, kad daug dirbčiau”, –prisiminimais dalinasi Lukas.

Šiandien yra ta diena, kai atlikėjo gyvenime yra didžiulis pokytis – jis pirmą kartą garsiai kalba apie savo aistrą dainuoti ir pirmąjį kūrybinį rezultatą, kurį laikė uždaręs stalčiuje beveik metus.

Jaunasis atlikėjas pristato ne tik dainą „99 percent”, bet ir jos vaizdo klipą. „Nors dainą ir vaizdo klipą turėjau jau pernai, tačiau drąsos garsiai tai pristatyti labai trūko. Matyt karantino nuotaikos, nusivylimas savimi ir artimųjų spyris paskatino mane sau pasakyti, – dabar arba niekada”, – apie premjerą pasakoja Lukas.

Dėmesį traukia ne tik Luko kelias svajonės link, bet ir kaip jis ją įgyvendino. Dainos klipą filmuoti vaikinas nusprendė pačiu netikėčiausiu būdu – keli draugai susikrovė lagaminus ir išskrido į Los Anželą.

„Ši daina man yra ypatinga dėl daugelio dalykų – tai ne tik mano svajonė, bet ir didžiulis iššūkis sau pačiam, tai pirmasis mano profesionalus kūrinys, pirmas kartas įrašų studijoje.

Todėl norėjau šiai dainai ir klipo, kuriame taip pat būtų pirmų kartų – pirmas skrydis lėktuvu, pirmas kartas Amerikoje, pirma patirtis prieš kameras. Džiaugiuosi šios kelionės rezultatu ir nesvarbu, kad man šiek tiek užtruko juo pasidalinti viešai” – juokauja atlikėjas, kalbėdamas apie ilgai slėptą dainą su vaizdo klipu.